VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Articles

Фахові курси 2023 рік

Фахові курси Авторські та тематичні курси Освіта дорослих

Термін навчання Категорія слухачів Список Свідоцтва
1 10.01 – 13.01 Учителі історії Переглянути Завантажити
2 10.01 – 13.01 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
3 10.01 – 13.01 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 3 клас) Переглянути Завантажити
4 10.01 – 13.01 Педагоги-організатори Переглянути Завантажити
5 17.01 – 20.01 Учителі англійської мови Переглянути Завантажити
6 17.01 – 20.01 Учителі інформатики Переглянути Завантажити
7 17.01 – 20.01 Учителі географії Переглянути Завантажити
8 17.01 – 20.01 Учителі образотворчого мистецтва Переглянути Завантажити
9 17.01 – 20.01 Учителі фізичної культури Переглянути Завантажити
10 17.01 – 20.01 Учителі початкових класів НУШ з проблеми «Діяльнісний підхід у щоденних практиках педагогів початкової школи» (які пройшли навчання за базовими типовими програмами МОН, І та ІІ цикли) Переглянути Завантажити
11 17.01 – 20.01 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
12 24.01 – 27.01 Практичні психологи Переглянути Завантажити
13 24.01 – 27.01 Учителі історії та правознавства Переглянути Завантажити
14 24.01 – 27.01 Учителі хімії Переглянути Завантажити
15 24.01 – 27.01 Вихователі груп подовженого дня Переглянути Завантажити
16 31.01 – 03.02 Заступники директорів шкіл з виховної роботи (зі стажем роботи понад 5 років) Переглянути Завантажити
17 31.01 – 03.02 Учителі зарубіжної літератури Переглянути Завантажити
18 31.01 – 03.02 Учителі німецької мови Переглянути Завантажити
19 31.01 – 03.02 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
20 31.01 – 03.02 Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (чол.) Переглянути Завантажити
21 31.01 – 03.02 Учителі основ здоров'я Переглянути Завантажити
22 31.01 – 03.02 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 3 клас) Переглянути Завантажити
23 31.01 – 03.02 Учителі фізичної культури та ЛФК спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
24 31.01 – 03.02 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити

Термін навчання Категорія слухачів Список Свідоцтва
1 07.02 – 10.02 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІ рівнів Переглянути Завантажити
2 07.02 – 10.02 Учителі англійської Переглянути Завантажити
3 07.02 – 10.02 Учителі історії Переглянути Завантажити
4 07.02 – 10.02 Вихователі спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
5 07.02 – 10.02 Керівники гуртків (різні напрями) Переглянути Завантажити
6 14.02 – 17.02 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
7 14.02 – 17.02 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
8 14.02 – 17.02 Учителі біології та екології Переглянути Завантажити
9 14.02 – 17.02 Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (жін.) Переглянути Завантажити
10 14.02 – 17.02 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – І цикл, 2 клас) Переглянути Завантажити
11 14.02 – 17.02 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
12 21.02 – 24.02 Директори закладів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
13 21.02 – 24.02 Учителі зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (спеціалісти першої, другої категорій, які проходять курси вперше та спеціалісти) Переглянути Завантажити
14 21.02 – 24.02 Учителі хімії Переглянути Завантажити
15 21.02 – 24.02 Учителі початкових класів (четверті класи 2022/2023 н.р., за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл) Переглянути Завантажити
16 21.02 – 24.02 Учителі української мови та літератури Переглянути Завантажити
17 21.02 – 24.02 Учителі захисту України Переглянути Завантажити
18 21.02 – 24.02 Практичні психологи Переглянути Завантажити
19 21.02 – 24.02 Учителі-логопеди, вчителі розвитку мовлення всіх типів закладів освіти Переглянути Завантажити
20 28.02 – 03.03 Учителі англійської мови Переглянути Завантажити
21 28.02 – 03.03 Учителі історії та правознавства Переглянути Завантажити
22 28.02 – 03.03 Учителі математики ЗЗСО І-ІІ рівнів Переглянути Завантажити
23 28.02 – 03.03 Учителі інформатики Переглянути Завантажити
24 28.02 – 03.03 Учителі географії Переглянути Завантажити
24 28.02 – 03.03 Учителі початкових класів НУШ з проблеми «Діяльнісний підхід у щоденних практиках педагогів початкової школи» (які пройшли навчання за базовими типовими програмами МОН, І та ІІ цикли) Переглянути Завантажити
26 28.02 – 03.03 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити

Термін навчання Категорія слухачів Список Свідоцтва
1 07.03 – 10.03 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІ рівнів Переглянути Завантажити
2 07.03 – 10.03 Учителі фізики Переглянути Завантажити
3 07.03 – 10.03 Учителі музичного мистецтва Переглянути Завантажити
4 07.03 – 10.03 Учителі фізичної культури Переглянути Завантажити
5 07.03 – 10.03 Вихователі груп подовженого дня Переглянути Завантажити
6 14.03 – 17.03 Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО І-ІІІ рівнів(зі стажем роботи до 5 років) Переглянути Завантажити
7 14.03 – 17.03 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
8 14.03 – 17.03 Учителі зарубіжної літератури Переглянути Завантажити
9 14.03 – 17.03 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
10 14.03 – 17.03 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 3 клас) Переглянути Завантажити
11 14.03 – 17.03 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
12 21.03 – 24.03 Директори закладів ЗЗСО І-ІІІ рівнів (зі стажем роботи понад 5 років) Переглянути Завантажити
13 21.03 – 24.03 Учителі біології та екології Переглянути Завантажити
14 21.03 – 24.03 Учителі етики та курсів духовно-морального спрямування НУШ (5 кл.) Переглянути Завантажити
15 21.03 – 24.03 Учителі образотворчого мистецтва Переглянути Завантажити
16 21.03 – 24.03 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – І цикл, 2 клас) Переглянути Завантажити
17 21.03 – 24.03 Учителі початкових класів спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
18 21.03 – 24.03 Фахівці-консультанти ІРЦ Переглянути Завантажити
19 28.03 – 31.03 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
20 28.03 – 31.03 Учителі англійської мови, які викладають предмет у 1-2 класах НУШ Переглянути Завантажити
21 28.03 – 31.03 Учителі фізики та астрономії Переглянути Завантажити
22 28.03 – 31.03 Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (жін.) Переглянути Завантажити
23 28.03 – 31.03 Учителі фізичної культури та захисту України Переглянути Завантажити
24 28.03 – 31.03 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 3 клас) Переглянути Завантажити
25 28.03 – 31.03 Учителі хімії Переглянути Завантажити
26 28.03 – 31.03 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити

Термін навчання Категорія слухачів Список Свідоцтва
1 04.04 – 07.04 Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО І-ІІІ рівнів(зі стажем роботи до 5 років) Переглянути Завантажити
2 04.04 – 07.04 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
3 04.04 – 07.04 Учителі біології та екології Переглянути Завантажити
4 04.04 – 07.04 Учителі початкових класів НУШ з проблеми «Діяльнісний підхід у щоденних практиках педагогів початкової школи» (які пройшли навчання за базовими типовими програмами МОН, І та ІІ цикли) Переглянути Завантажити
5 04.04 – 07.04 Учителі трудового навчання та соціально-побутового орієнтування спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
6 04.04 – 07.04 Педагоги-організатори Переглянути Завантажити
7 11.04 – 14.04 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
8 11.04 – 14.04 Учителі зарубіжної літератури Переглянути Завантажити
9 11.04 – 14.04 Учителі англійської мови Переглянути Завантажити
10 11.04 – 14.04 Учителі історії та правознавства Переглянути Завантажити
11 11.04 – 14.04 Учителі географії Переглянути Завантажити
12 11.04 – 14.04 Учителі мистецтва (8-11 класи) Переглянути Завантажити
13 11.04 – 14.04 Учителі захисту України (жін.) Переглянути Завантажити
14 11.04 – 14.04 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл,3 клас) Переглянути Завантажити
15 18.04 – 21.04 Заступники директорів шкіл з виховної роботи (зі стажем роботи до 5 років) Переглянути Завантажити
16 18.04 – 21.04 Соціальні педагоги Переглянути Завантажити
17 18.04 – 21.04 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
18 18.04 – 21.04 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
19 18.04 – 21.04 Учителі інформатики Переглянути Завантажити
20 18.04 – 21.04 Учителі хімії Переглянути Завантажити
21 18.04 – 21.04 Учителі основ здоров'я Переглянути Завантажити
22 18.04 – 21.04 Учителі початкових класів НУШ з проблеми «Діяльнісний підхід у щоденних практиках педагогів початкової школи» (які пройшли навчання за базовими типовими програмами МОН, І та ІІ цикли) Переглянути Завантажити
23 18.04 – 21.04 Консультанти ЦПР ПП Переглянути Завантажити
24 25.04 – 28.04 Директори закладів ЗЗСО І-ІІІ рівнів (зі стажем роботи понад 5 років) Переглянути Завантажити
25 25.04 – 28.04 Учителі музичного мистецтва Переглянути Завантажити
26 25.04 – 28.04 Учителі фізичної культури Переглянути Завантажити
27 25.04 – 28.04 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл,3 клас Переглянути Завантажити
28 25.04 – 28.04 Вихователі груп подовженого дня Переглянути Завантажити
29 25.04 – 28.04 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
30 25.04 – 03.11 Шкільні бібілотекарі Переглянути Завантажити

\

Термін навчання Категорія слухачів Список Свідоцтва
1 02.05 – 05.05 Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО І-ІІІ рівнів (зі стажем роботи понад 5 років) Переглянути Завантажити
2 02.05 – 05.05 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
3 02.05 – 05.05 Учителі географії Переглянути Завантажити
4 02.05 – 05.05 Учителі громадянської освіти Переглянути Завантажити
5 02.05 – 05.05 Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (чол.) Переглянути Завантажити
6 02.05 – 05.05 Учителі початкових класів НУШ з проблеми «Діяльнісний підхід у щоденних практиках педагогів початкової школи» (які пройшли навчання за базовими типовими програмами МОН, І та ІІ цикли) Переглянути Завантажити
7 02.05 – 05.05 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
8 16.05 – 19.05 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІ рівнів Переглянути Завантажити
9 16.05 – 19.05 Учителі фізики Переглянути Завантажити
10 16.05 – 19.05 Учителі інформатики Переглянути Завантажити
11 16.05 – 19.05 Учителі хімії Переглянути Завантажити
12 16.05 – 19.05 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 4 клас) Переглянути Завантажити
13 16.05 – 19.05 Педагоги-організатори Переглянути Завантажити
14 16.05 – 19.05 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
15 23.05 – 26.05 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
16 23.05 – 26.05 Учителі математики ЗЗСО І-ІІ рівнів Переглянути Завантажити
17 23.05 – 26.05 Учителі біології та екології Переглянути Завантажити
18 23.05 – 26.05 Учителі мистецтва (8-11 класи) Переглянути Завантажити
19 23.05 – 26.05 Вихователі спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
20 30.05 – 02.06 Практичні психологи Переглянути Завантажити
21 30.05 – 02.06 Учителі інформатики Переглянути Завантажити
22 30.05 – 02.06 Учителі фізичної культури Переглянути Завантажити
23 30.05 – 02.06 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
24 30.05 – 02.06 Психологи та консультанти ЦПР ПП, які здійснюють супровід професійного розвитку працівників психологічної служби Психологи та консультанти ЦПР ПП, які здійснюють супровід професійного розвитку працівників психологічної служби Переглянути Завантажити

Термін навчання Категорія слухачів Список Свідоцтва
1 06.06 – 09.06 Учителі англійської мови, які викладають предмет у 1-2 класах НУШ Переглянути Завантажити
2 06.06 – 09.06 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл,4 клас) Переглянути Завантажити
3 06.06 – 09.06 Учителі-логопеди, вчителі розвитку мовлення всіх типів закладів освіти Переглянути Завантажити
4 13.06 – 16.06 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
5 13.06 – 16.06 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
6 13.06 – 16.06 Учителі інформатики Переглянути Завантажити
7 13.06 – 16.06 Учителі предмету «Пізнаємо природу. Моя планета Земля» науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» (5 клас – 2023-2024 н.р.) Переглянути Завантажити
8 13.06 – 16.06 Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (жін.) Переглянути Завантажити
9 13.06 – 16.06 Учителі фізичної культури та захисту України Переглянути Завантажити
10 13.06 – 16.06 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл,3 клас) Переглянути Завантажити
11 20.06 – 23.06 Учителі української мови та літератури науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» (5 клас – 2023-2024 н.р.) Переглянути Завантажити
12 20.06 – 23.06 Учителі математики науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» (5 клас – 2023-2024 н.р.) Переглянути Завантажити
13 20.06 – 23.06 Учителі англійської мови, які викладають предмет у 3-4 класах НУШ Переглянути Завантажити
14 20.06 – 23.06 Учителі фізики та астрономії Переглянути Завантажити
15 20.06 – 23.06 Учителі музичного мистецтва Переглянути Завантажити
16 20.06 – 23.06 Учителі основ здоров'я Переглянути Завантажити
17 20.06 – 23.06 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – І цикл, 2 клас) Переглянути Завантажити
18 20.06 – 23.06 Вихователі супроводу дітей Переглянути Завантажити
19 20.06 – 23.06 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
20 27.06 – 30.06 Учителі історії та правознавства Переглянути Завантажити
21 27.06 – 30.06 Учителі зарубіжної літератури науково-педагогічного проєкту «Інтелект України»(5 клас – 2023-2024 н.р.) Переглянути Завантажити
22 27.06 – 30.06 Учителі четвертих класів науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» (2023-2024 н.р.) Переглянути Завантажити
23 27.06 – 30.06 Вихователі спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
24 27.06 – 30.06 Педагоги-організатори Переглянути Завантажити
25 13.06 – 16.06 (24.01 – 27.01 –І етап ) Директори ЗЗСО, завідувачі філій опорних закладів (які вперше призначені на посаду) Переглянути Завантажити
26 06.06 – 09.06 (17.01 – 20.01 – І етап ) Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО (які вперше призначені на посаду) Переглянути Завантажити
27 20.06 – 23.06 (07.02 – 10.02 – І етап ) Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО (які вперше призначені на посаду) Переглянути Завантажити
28 13.06 – 16.06 (21.02-24.02 – І етап ) Заступники директорів з виховної роботи ЗЗСО (які вперше призначені на посаду) Переглянути Завантажити
29 12.06 – 16.06 (09.01 – 13.01 – І етап) Директори ЗДО (зі стажем роботи до 5 років) Переглянути Завантажити
30 26.06 – 30.06 (16.01 – 20.01 – І етап) Директори ЗДО (зі стажем роботи понад 5 років) Переглянути Завантажити
31 26.06 – 30.06 (23.01 – 27.01 – І етап) Асистенти вихователів ЗДО Переглянути Завантажити
32 26.06 – 30.06 (23.01 – 27.01 – І етап) Директори вихователів ЗДО Переглянути Завантажити
33 27.06 – 30.06 (24.01 – 27.01 – І етап) Шкільні бібліотекарі Переглянути Завантажити

Термін навчання Категорія слухачів Список Свідоцтва
1 04.07 – 07.07 Учителі географії Переглянути Завантажити
2 04.07 – 07.07 Учителі предмету «Пізнаємо природу. Твої фізичні відкриття» науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» (5 клас – 2023-2024 н.р.) Переглянути Завантажити
3 04.07 – 07.07 Учителі других класів науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» (2023-2024 н.р.) Переглянути Завантажити
4 04.07 – 07.07 Учителі образотворчого мистецтва Переглянути Завантажити
5 04.07 – 07.07 Учителі фізичної культури Переглянути Завантажити
6 04.07 – 07.07 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 3 клас) Переглянути Завантажити
7 11.07 – 14.07 Учителі німецької мови Переглянути Завантажити
8 11.07 – 14.07 Учителі фізики та астрономії Переглянути Завантажити
10 11.07 – 14.07 Учителі третіх класів науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» (2023-2024 н.р.) Переглянути Завантажити
11 03.07 – 07.07 (І етап - 09.01 – 13.01) Керівники гуртків ЗПО (інтелектуально-технічний напрям) Переглянути Завантажити
11 03.07 – 07.07 (І етап - 23.01 – 26.01) Вихователі-методисти ЗДО Переглянути Завантажити
12 10.07 – 14.07 (І етап - 30.01 – 03.02) Вихователі ЗДО Переглянути Завантажити
13 11.07 – 14.07 (І етап - 28.02 – 03.03) Шкільні бібілотекарі Переглянути Завантажити

Термін навчання Категорія слухачів Список Свідоцтва
1 15.08-18.08 Учителі перших класів науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» (2023-2024 н.р.) Переглянути Завантажити
2 14.08-17.08 Учителі предмету «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти» науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» (5 клас – 2023-2024 н.р.) Переглянути Завантажити
3 21.08-24.08 Учителі предмету «Навчаємося разом» науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» (5 клас 2023-2024 н.р.) Переглянути Завантажити
4 21.08-24.08 Учителі англійської мови, які викладають предмет 1-2 класах Переглянути Завантажити
5 28.08-31.08 Керівники гуртків (музично-естетичний та художньо-естетичний напрями) Переглянути Завантажити
6 28.08-31.08 Учителі англійської мови, які викладають предмет у 3-4 класах НУШ Переглянути Завантажити
7 28.08-31.08 Учителі перших класів науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» Переглянути Завантажити
8 28.08-31.08 Учителі польської мови Переглянути Завантажити
8 28.08-13.10 Учителі початкових класів, І цикл початкової освіти Переглянути Завантажити

Термін навчання Категорія слухачів Список Свідоцтва
1 04.09 – 08.09
(20.02 – 24.02 – І етап)
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра) Переглянути Завантажити
2 05.09 – 08.09 Заступники директорів шкіл з виховної роботи (зі стажем роботи понад 5 років) Переглянути Завантажити
3 05.09 – 08.09 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІ рівнів Переглянути Завантажити
4 05.09 – 08.09 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
5 05.09 – 08.09 Учителі фізики Переглянути Завантажити
6 05.09 – 08.09 Учителі інформатики Переглянути Завантажити
7 05.09 – 08.09 Учителі географії Переглянути Завантажити
8 05.09 – 08.09 Учителі історії та правознавства Переглянути Завантажити
9 05.09 – 08.09 Учителі фізичної культури Переглянути Завантажити
10 05.09 – 08.09 Учителі початкових класів спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
11 05.09 – 08.09 Вихователі груп подовженого дня Переглянути Завантажити
12 11.09 – 15.09
(27.02 – 03.03 – І етап)
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста) Переглянути Завантажити
13 12.09 – 15.09 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
14 12.09 – 15.09 Учителі біології та екології Переглянути Завантажити
15 12.09 – 15.09 Учителі музичного мистецтва Переглянути Завантажити
16 12.09 – 15.09 Учителі основ здоров'я Переглянути Завантажити
17 12.09 – 15.09 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 3 клас) Переглянути Завантажити
18 12.09 – 15.09 Вихователі спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
19 18.09 – 22.09
(06.03 – 10.03 – І етап)
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста) Переглянути Завантажити
Завантажити
20 19.09 – 22.09 Директори закладів ЗЗСО І-ІІІ рівнів (зі стажем роботи понад 5 років) Переглянути Завантажити
21 19.09 – 22.09 Учителі історії та правознавства Переглянути Завантажити
22 19.09 – 22.09 Учителі фізичної культури та захисту України Переглянути Завантажити
23 19.09 – 22.09 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 4 клас) Переглянути Завантажити
24 19.09 – 22.09 Директори ІРЦ Переглянути Завантажити
25 26.09 – 29.09 Практичні психологи Переглянути Завантажити
26 26.09 – 29.09 Учителі зарубіжної літератури Переглянути Завантажити
27 26.09 – 29.09 Учителі англійської мови Переглянути Завантажити
28 26.09 – 29.09 Учителі музичного мистецтва Переглянути Завантажити
29 26.09 – 29.09 Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (чол.) Переглянути Завантажити
30 26.09 – 29.09 Учителі початкових класів НУШ з проблеми «Діяльнісний підхід у щоденних практиках педагогів початкової школи» (які пройшли навчання за базовими типовими програмами МОН, І та ІІ цикли) Переглянути Завантажити
31 26.09 – 29.09 Учителі спеціальних шкіл загальної середньої освіти (для дітей з порушеннями слуху) Переглянути Завантажити
32 13.02 – 01.09 Керівники музичні Переглянути Завантажити
Завантажити
33 06.03 – 22.09 Вихователі ЗДО Переглянути Завантажити
Завантажити

Термін навчання Категорія слухачів Список Свідоцтва
1 03.10 – 06.10 Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО І-ІІІ рівнів (зі стажем роботи понад 5 років) Переглянути Завантажити
2 03.10 – 06.10 Соціальні педагоги Переглянути Завантажити
3 03.10 – 06.10 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
4 03.10 – 06.10 Учителі математики ЗЗСО І-ІІ рівнів Переглянути Завантажити
5 03.10 – 06.10 Учителі географії Переглянути Завантажити
6 03.10 – 06.10 Учителі історії та правознавства Переглянути Завантажити
7 03.10 – 06.10 Учителі фізичної культури Переглянути Завантажити
8 03.10 – 06.10 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 4 клас) Переглянути Завантажити
9 03.10 – 06.10 Учителі-логопеди, вчителі розвитку мовлення всіх типів закладів освіти Переглянути Завантажити
10 03.10 – 06.10 Педагоги-організатори Переглянути Завантажити
11 10.10-13.10 Учителі фізики та астрономії Переглянути Завантажити
12 10.10-13.10 Учителі біології та екології Переглянути Завантажити
13 10.10-13.10 Учителі музичного мистецтва Переглянути Завантажити
14 10.10-13.10 Фахівці (консультанти) ІРЦ Переглянути Завантажити
15 17.10 – 20.10 Директори ЗЗСО І та І-ІІ рівнів Переглянути Завантажити
16 17.10 – 20.10 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
17 17.10 – 20.10 Учителі англійської мови Переглянути Завантажити
18 17.10 – 20.10 Учителі математики ЗЗСО І-ІІ рівнів Переглянути Завантажити
19 17.10 – 20.10 Учителі інформатики Переглянути Завантажити
20 17.10 – 20.10 Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (жін.) Переглянути Завантажити
21 17.10 – 20.10 Учителі фізичної культури та захисту України Переглянути Завантажити
22 17.10 – 20.10 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – І цикл, 2 клас) Переглянути Завантажити
23 24.10 – 27.10 Учителі зарубіжної літератури Переглянути Завантажити
24 24.10 – 27.10 Учителі фізики Переглянути Завантажити
25 24.10 – 27.10 Учителі хімії Переглянути Завантажити
26 24.10 – 27.10 Учителі історії Переглянути Завантажити
27 24.10 – 27.10 Учителі основ здоров'я Переглянути Завантажити
28 24.10 – 27.10 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 4 клас) Переглянути Завантажити
29 31.10 – 03.11 Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО І-ІІІ рівнів (зі стажем роботи понад 5 років) Переглянути Завантажити
30 31.10 – 03.11 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
31 31.10 – 03.11 Учителі англійської мови Переглянути Завантажити
32 31.10 – 03.11 Учителі історії та правознавства Переглянути Завантажити
33 31.10 – 03.11 Учителі географії Переглянути Завантажити
34 31.10 – 03.11 Учителі мистецтва (8-11 класи) Переглянути Завантажити
35 31.10 – 03.11 Учителі фізичної культури Переглянути Завантажити
36 31.10 – 03.11 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – І цикл, 2 клас) Переглянути Завантажити
37 31.10 – 03.11 Вихователі спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
38 13.03 – 06.10 Вихователі ЗДО Переглянути Завантажити
39 05.06 – 06.10 Асистенти вихователів ЗДО Переглянути Завантажити
40 20.03 – 13.10 Вихователі ЗДО Переглянути Завантажити
41 03.04 – 13.10 Директори, заступники директорів, методисти та завідувачі відділів закладів позашкільної освіти Переглянути Завантажити
42 27.03 – 20.10 Вихователі ЗДО Переглянути Завантажити
43 27.03 – 20.10 Практичні психологи ЗДО Переглянути Завантажити
44 03.04 – 27.10 Вихователі ЗДО Переглянути Завантажити
45 10.04 – 03.11 Вихователі ЗДО Переглянути Завантажити

Термін навчання Категорія слухачів Список Свідоцтва
1 07.11 – 10.11 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІ Переглянути Завантажити
2 07.11 – 10.11 Учителі зарубіжної літератури Переглянути Завантажити
3 07.11 – 10.11 Учителі історії Переглянути Завантажити
4 07.11 – 10.11 Учителі біології та екології Переглянути Завантажити
5 07.11 – 10.11 Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (чол.) Переглянути Завантажити
6 07.11 – 10.11 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл,4 клас) Переглянути Завантажити
7 07.11 – 10.11 Педагоги-організатори Переглянути Завантажити
8 07.11 – 10.11 Вихователі груп подовженого дня Переглянути Завантажити
9 07.11 – 10.11 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
10 14.11 – 17.11 Директори ЗЗСО І та І-ІІ рівнів Переглянути Завантажити
11 14.11 – 17.11 Учителі фізики та астрономії Переглянути Завантажити
12 14.11 – 17.11 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
13 14.11 – 17.11 Учителі образотворчого мистецтва Переглянути Завантажити
14 14.11 – 17.11 Учителі захисту України (чол.) Переглянути Завантажити
15 14.11 – 17.11 Учителі початкових класів НУШ з проблеми «Діяльнісний підхід у щоденних практиках педагогів початкової школи» (які пройшли навчання за базовими типовими програмами МОН, І та ІІ цикли) Переглянути Завантажити
16 14.11 – 17.11 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
17 21.11 – 24.11 Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО І-ІІ рівнів та філій (зі стажем роботи понад 5 років) Переглянути Завантажити
18 21.11 – 24.11 Учителі хімії Переглянути Завантажити
19 21.11 – 24.11 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 4 клас) Переглянути Завантажити
20 21.11 – 24.11 Педагоги-організатори Переглянути Завантажити
21 28.11 – 01.12 Завідувачі філій опорних ЗЗСО Переглянути Завантажити
22 28.11 – 01.12 Учителі зарубіжної літератури Переглянути Завантажити
23 28.11 – 01.12 Учителі англійської мови Переглянути Завантажити
24 28.11 – 01.12 Учителі основ здоров'я Переглянути Завантажити
25 28.11 – 01.12 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – І цикл, 2 клас) Переглянути Завантажити
26 28.11 – 01.12 Учителі української мови та літератури спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
27 28.11 – 01.12 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
28 21.11 – 24.11 Фахівці (консультанти) ІРЦ Переглянути Завантажити
29 27.11 – 01.12
(29.05 – 02.06 І етап)
Керівники гуртків ЗПО (військово-патріотичний, спортивний, туристично-краєзнавчий напрями) Переглянути Завантажити
30 27.11 – 01.12
(10.07 – 14.07 І етап)
Керівники гуртків ЗПО (музично-естетичний та художньо-естетичний напрями) Переглянути Завантажити
31 13.11 – 17.11
(24.04 – 28.04 І етап)
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста) Переглянути Завантажити
32 20.11 – 24.11
(15.05 – 19.05 І етап)
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста) Переглянути Завантажити
33 06.11 – 10.11
(17.04 – 21.04 І етап)
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра) Переглянути Завантажити
34 27.11 – 01.12
(22.05 – 26.05 І етап)
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра) Переглянути Завантажити

Термін навчання Категорія слухачів Список Свідоцтва
1 05.12 – 08.12 Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО І-ІІ рівнів та філій, заступники директорів ЗЗСО з навчально-виховної роботи І рівня Переглянути Завантажити
2 05.12 – 08.12 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
3 05.12 – 08.12 Учителі математики ЗЗСО І-ІІ рівнів Переглянути Завантажити
4 05.12 – 08.12 Учителі інформатики Переглянути Завантажити
5 05.12 – 08.12 Учителі біології та екології Переглянути Завантажити
6 05.12 – 08.12 Учителі географії Переглянути Завантажити
7 05.12 – 08.12 Учителі громадянської освіти Переглянути Завантажити
8 05.12 – 08.12 Учителі мистецтва (8-11 класи) Переглянути Завантажити
9 05.12 – 08.12 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 4 клас) Переглянути Завантажити
10 12.12 – 15.12 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Переглянути Завантажити
11 12.12 – 15.12 Учителі англійської мови Переглянути Завантажити
12 12.12 – 15.12 Учителі фізики та астрономії Переглянути Завантажити
13 12.12 – 15.12 Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (чол.) Переглянути Завантажити
14 12.12 – 15.12 Учителі захисту України (жін.) Переглянути Завантажити
15 12.12 – 15.12 Учителі початкових класів НУШ з проблеми «Діяльнісний підхід у щоденних практиках педагогів початкової школи» (які пройшли навчання за базовими типовими програмами МОН, І та ІІ цикли) Переглянути Завантажити
16 12.12 – 15.12 Вихователі груп подовженого дня Переглянути Завантажити
17 12.12 – 15.12 Вихователі спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
18 12.12 – 15.12 Вихователі спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Переглянути Завантажити
19 12.12 – 15.12
(28.08 – 31.08 – І етап)
Шкільні бібліотекарі Переглянути Завантажити
20 20.12-23.12 Учителі фізики та астрономії (вчителі-методисти, старші вчителі, спеціалісти вищої категорії) Переглянути Завантажити