VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Вітаємо перших випускників спеціальності "Публічне управління та адміністрування"

 

1 березня 2019 року відбулася перша в історії Академії урочиста церемонія вручення дипломів магістрам спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Привітали магістрів-випускників ректор академії – доктор історичних наук, професор Дровозюк Степан Іванович, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації – Івасюк Ігор Дмитрович, директор центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області – Пашиніна Тетяна Семенівна, завідувач кафедри управління та адміністрування Василенко Надія Володимирівна.

Керівник спеціальності «Публічне управління та адміністрування», кандидат педагогічних наук, доцент Семко Майя Іванівна зачитала наказ «Про випуск  студентів групи ПУАм-2017з спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ступеня вищої освіти  «Магістр»».

Навчання в Академія надихає студентів не лише на здобуття нових знань, а також на щирі поетичні рядки, які від імені магістрів-випускників зачитала Мудрицька Ольга, а від імені магістрів першокурсників – Ленівков Олег.

Статуетку СОВИ – символ спеціальності, мудрості управлінців і правильності прийнятих рішень від магістрів-випускників Оліх Віталій передав студентам першого курсу.

З найщирішими побажаннями випускників привітала піснею Дарина Красновецька – представниця України на «Дитячому Євробаченні-2018», учасниця проекту «Голос. Діти» та Тетяна Бондар – лауреат міжнародних та українських конкурсів і фестивалів, учасниця співочого гурту «Зірниця».

Перший день весни відтепер назавжди залишиться особливим святом.