VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

За програмою тематичного курсу «Особливості сучасного уроку біології в контексті НУШ: вимоги та принципи організації» з 17.06.24 р. по 20. 06.24 р. відбулися курси вчителів біології

За програмою тематичного курсу «Особливості сучасного уроку біології в контексті НУШ: вимоги та принципи організації» з 17.06.24 р. по 20. 06.24 р. відбулися курси вчителів біології. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти проходило відповідно до нових методик згідно з Концепцією «Нова українська школа». Особлива увага приділялася практичній спрямованості роботи слухачів – моделюванню сучасного уроку біології в контексті вимог сьогодення. Всі вчителі активно долучилися до теми та розробили моделі 7 уроків біології для навчання учнів 7-х класів відповідно до модельної навчальної програми «Біологія. 7-9 класи» авторів Балан П. Г., Кулініч О. М., Юрченко Л. П. Це гарний початок втілення реформи у 2 циклі базової середньої освіти. Моделі уроків та електронні презентації до них розміщені у блозі лабораторії біології та екології академії. Вчителі біології Вінниччини зможуть взяти їх за основу у своїй роботі у 2024/25 навчальному році.

Слухачі щиро вдячні організаторам курсів, викладачам академії та вчителям, які провели майстерки, за цікаві вебінари, змістовні презентації та можливість долучитися до обговорення актуальних питань сьогодення.

Успіхів Вам, колеги, у втіленні нових ідей при реалізації Концепції НУШ!

Перемоги та миру нам усім!!!

загальнаавраврвар11

урок 11 1

урок 9

урок 12 2

Підготувала: Опаренюк Г.А.