27 березня 2024 року в онлайн-режимі відбувся традиційний відкритий показ «Кращі практики дошкілля», організований відділом дошкільної освіти КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти»
Захід було проведено для музичних керівників ЗДО з метою обміну досвідом з освітнього напрямку «Дитина в світі культури».
В програмі заходу:
- майстер-клас №1 «Феєрія незвичайних музичних інструментів» (використання нетрадиційних музичних інструментів в різних видах музичної діяльності), тренер: Лариса Задніпровська, керівник музичний комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №23 Вінницької міської ради»;
- майстер-клас №2 «Історія театру ляльок, види театру ляльок, системи ляльок», тренер: Олександр Свіньїн, головний режисер Вінницького обласного театру ляльок, заслужений діяч мистецтв України;
- майстер-клас №3 «Розвиток емоційно-чуттєвої культури дошкільника через театрально-мистецьке розвивальне середовище», тренери: Валентина Ратушняк, вихователь-методист, Ірина Стопінчук, керівник музичний комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №4 Вінницької міської ради».
![зображення viber 2024 03 28 10 33 36 952](/images/2024/28_03_2024/зображення_viber_2024-03-28_10-33-36-952.jpg)
![зображення viber 2024 03 28 10 29 30 941](/images/2024/28_03_2024/зображення_viber_2024-03-28_10-29-30-941.jpg)
![зображення viber 2024 03 28 10 32 55 518](/images/2024/28_03_2024/зображення_viber_2024-03-28_10-32-55-518.jpg)
![зображення viber 2024 03 28 10 29 50 945](/images/2024/28_03_2024/зображення_viber_2024-03-28_10-29-50-945.jpg)
Підготувала: Молошнюк Л.В.