25 березня 2024 року на засіданні ректорату КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти" ректор Дровозюк Степан Іванович вручив грамоти Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації
25 березня 2024 року на засіданні ректорату КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти" ректор Дровозюк Степан Іванович вручив працівникам Академії грамоти Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації за сумлінну творчу працю, наполегливість у роботі, високий професіоналізм:
- Ткачуку Тарасові Павловичу, доценту кафедри філології та гуманітарних наук, кандидату філологічних наук, доценту;
- Новицькій Ларісі Віналієвні, викладачеві кафедри екології, природничих та математичних наук, вчителеві-методисту;
- Колосінській Галині Іллівні, методистові відділу дошкільної освіти.
Вітаємо шановних колег, бажаємо натхненної праці та вагомих результатів у розвитку педагогічної науки.
![зображення viber 2024 03 25 12 58 23 422](/images/2024/25_03_2024/зображення_viber_2024-03-25_12-58-23-422.jpg)
![зображення viber 2024 03 25 12 58 21 327](/images/2024/25_03_2024/зображення_viber_2024-03-25_12-58-21-327.jpg)
![зображення viber 2024 03 25 12 58 22 490](/images/2024/25_03_2024/зображення_viber_2024-03-25_12-58-22-490.jpg)