VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Mini EdCamp Luchynets-Vinnytsia-2024 "Аспекти формування ідентичності українця В НУШ. Пазли ідентичності"

Пазли ідентичності склалися! 

  
9 березня у день народження великого поета України Тараса Григоровича Шевченка у селі Лучинець Вендичанської селищної ради Вінницької області відбулась чудова освітня подія - mini EdCamp Luchynets-Vinnytsia-2024 "Аспекти формування ідентичності українця В НУШ. Пазли ідентичності".
Понад 100 педагогічних працівників з усієї України з'їхалися для того, щоб послухати про освітні новації,  дізнатися про нові можливості,  з’ясувати в чому ж полягає національна ідентичність українців та як найкраще її можна формувати в сучасної молоді.

Феномен національної ідентичності українців поєднує збереження та розвиток унікальних культурних, мовних, історичних та релігійних аспектів національної спадщини. Він відображає глибокі зв'язки з культурою та історією України, її традиціями та цінностями. Водночас люди інших націй привносять до української культури власні риси, що створює неповторну красу української ідентичності.

Варто також пам'ятати про те, що дасть можливість перетворити Україну на країну майбутнього. STEM, поєднуючи науку, технології, інженерію та, математику дає можливість учням розвивати критичне мислення, творчість та інноваційні навички, що стають важливою складовою формування сучасної української ідентичності. Саме про це йшлась мова на mini EdCamp Luchynets-Vinnytsia-2024 "Аспекти формування ідентичності українця В НУШ. Пазли ідентичності".


Організатори події:

  • Микола Заболотний, учитель фізики, математики, інформатики Лучинецького ліцею Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району, вчитель-методист, відмінник освіти України, освітній експерт ДСЯО, сертифікований учитель-експерт Microsoft
  • Сергій Пойда, доцент кафедри управляння та адміністрування КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти», канд. пед. наук, доцент, сертифікований учитель-експерт Microsoft, Google Certified Educator Level 1
  • Іван Стромило, учитель інформатики комунального закладу комунального закладу «Вінницький ліцей №26 імені Героя України Д. Майбороди», сертифікований учитель-експерт Microsoft
  • Олександр Ратушняк, учитель української та зарубіжної літератури, канд. пед. наук, комунального закладу «Вінницький ліцей №26 імені Героя України Д. Майбороди» 
  • Наталія Фасоля, учителька української мови та літератури, заступниця директорки з НВР комунального закладу «Вінницький ліцей №26 імені Героя України Д. Майбороди»

Освітня подія відбулась в межах програми «EdCamр у коробці 8.0» команди EdCamр Україна (http://www.edcamp.org.ua), за підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти, Українського інституту розвитку освіти та Служби освітнього омбудсмена, міжнародній підтримці програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні, а також інформаційній і методичній підтримці національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay»], національної освітньої платформи ПОВІР, програми соціально-емоційного та етичного навчання, порталу «Нова українська школа», медіагрупи «Накипіло», медіаспільноти «Файне місто» й піар-агенції SpinUs PR Agency. 

Нагадаємо, що участь у подіях EdCamp Ukraine для педагогів є безкоштовною, щоб незалежно від розмірів доходу, населеного пункту, кваліфікаційної категорії чи педагогічного стажу всі мали рівні шанси і поділитися власним досвідом, і збагатити його. Метою руxy EdCamp Ukraine є навчання українських дітей у професійних, талановитих, натхненних і щасливих педагогів - попри всі труднощі в нинішній системі освіти. Зберігаючи найкращі традиції світової педагогіки й організовуючи професійне зростання в сучасному форматі рух EdCamp покликаний побудувати спільноту відповідального вчительства.

Більше про подію можна дізнатися за посиланням: https://www.facebook.com/miniEdCampVinnytsia2024

А тут - відео про нашу подію: https://www.facebook.com/vidamedia/videos/435807565451575

 Підготував: Пойда С.А.