VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Наша єдність - наша зброя

Виконуючи обласну цільову соціальну програму з національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вінницької області до 2025 року, 14 лютого поточного року завідувач відділу українознавства КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» Володимир Лазаренко разом із головою обласної організації партії НРУ Василем Гуріним та головою обласного осередку козацького полку ім. Івана Богуна Володимиром Воловодюком провели для студентів та викладачів Вінницького педагогічного коледжу освітньо - виховний захід на тему: «Наша єдність - наша зброя» з нагоди 105 річниці проголошення Соборності України та Акта Злуки УНР та ЗУНР та 10-ї річниці Революції Гідності.

У зв’язку з повітряною тривогою захід проходив в укритті вищезазначеного навчального закладу.

Слухачам була надана широка та багатостороння інформація щодо історичних подій творення української соборної держави, ходу Української революції 1917-1921 років, її пасіонарних постатей та подій Революції Гідності 2013-2014 років.

У своєму виступі Володимир Лазаренко акцентував увагу присутніх на тому, що основним завданням сучасних українців є усвідомлення того, що нашою фортецею духу є пасіонарний зв'язок між поколіннями, їх єдність, впровадження національної ідеї, збереження ідентичності та недопущення помилок історичного минулого. Ці ідеї підтверджувались поезією та творами українських авторів.

Володимир Воловодюк провів екскурс в історичну добу українського козацтва, навівши низку яскравих прикладів, у тому числі і оборони Вінниці у період національно-визвольної війни 1648-1674 років під проводом полковника Івана Богуна.

Василь Гурін розповів про історичні події творення Народного руху України, діяльність його очільників та власну участь у цих подіях. Він подарував бібліотечку патріотичних книг для використання в освітньому процесі викладачами та студентами коледжу.

Учасники заходу також обговорили низку питань сучасного історичного процесу України.

112468535521456478654875

4236587

Підготував: Лвзвренко В.І.