VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми» від 21 вересня 2023 року № 1142, наказів Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації від 18 жовтня 2023 року № 762-аг «Про проведення в області Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» та від 21 грудня 2023 року № 922-аг «Про окремі питання ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» було проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми».

На конкурс було надіслано п’ять робіт, авторами яких є практичні психологи та соціальні педагоги Барської міської, Жмеринської міської, Калинівської міської, Крижопільської селищної, Якушинецької сільської територіальних громад.

Перемогу в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми» здобули (наказ Департаменту гуманітарної політики від 12.02.2024 року № 112-аг «Про підсумки проведення в області Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі»):

І місце – Вихристюк Мирослава Романівна, психолог КУ «КЦПРПП» Крижопільської територіальної громади Вінницької області (програма «Розвивайко. Для дітей із затримкою психічного розвитку (6-7 років)»).

IІ місце – Стаднік Надія Анатоліївна, практичний психолог ліцею № 3 Калинівської міської ради Вінницької області (програма «Супергерой перемагає свої переживання. Програма збереження ментального здоров’я молодших школярів, які постраждали від війни»).

ІІІ місце – Радіонова Лілія Петрівна, соціальна педагогиня Войнашівського ліцею Барської міської ради (програма «Професійна орієнтація старшокласників в умовах війни»).

Лауреатами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми» стали:

Танасюк Валентина Олексіївна, практичний психолог комунального закладу «Жмеринський ліцей № 3» Жмеринської міської територіальної громади Вінницької області (програма «Корекційно-відновлювальна програма для дітей 5-6 класів НУШ «Відновлення та збереження ментального здоров’я»).

Кизима Марина Петрівна, практичний психолог комунального закладу «Пултівецький ліцей Якушинецької сільської ради Вінницької області» (програма «Подолання проявів агресії та лихослів’я в учнівському середовищі підлітків в умовах воєнного стану»).

 лріпщліпдв

івиівллхлдх

Підготувала: Конфедрат Ю.Ю.