VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Методично-консультативна зустріч з вчителями мовно-літературної освітньої галузі

Контрольно-аналітична функція навчання - це елемент добре організованого і технологічно продуманого освітнього процесу. 12 лютого 2024 року відбулася методично-консультативна зустріч учителів мовно-літературної галузі ЗЗСО Калинівської громади з Ларисою Коваленко, к. пед. н., завідувачкою відділу української мови та літератури, мов національних меншин і зарубіжної літератури, в.о. доцента кафедри філології та гуманітарних наук КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти". Тема обговорення: "Тестові технології оцінювання базових знань і компетентностей учнів Нової української школи".

Актуальність теми пов’язана з результатами Міжнародного оцінювання якості освіти PISA 2022, написанням НМТ 2023 з української мови та всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, які показали прогалини у знаннях учнів за останні роки, пов’язані з пандемією та повномасштабним вторгненням рф.

У формі круглого столу обговорено особливості тестування як ефективної форми повторення, узагальнення, впорядкування та контролю знань, умінь, навичок учнів. Висновок однозначний: якщо наші учні матимуть міцні знання, то тестова форма оцінювання не становитиме труднощів, а якісна перевірка навчальних досягнень учнів має відбуватися за комбінування тестування з іншими формами оцінювання.

Співпраця КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти" з ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради продовжується.

326577441266474

Підготувала: Коваленко Л.В.