VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Настановча нарада для здобувачів вищої освіти спеціальності 101 “Екологія”

         05 лютого 2024 року відбулася настановча нарада для здобувачів вищої освіти спеціальності 101 “Екологія”, на якій були присутні студенти 1 та 2 курсу освітньо-квалфікаційного рівня “Бакалавр” та студенти 1 курсу освітньо-квалфікаційного рівня “Магістр”.

1реоео

        Студенти денної форми навчання зустрілись з членами адміністрації в особі першого проректора з науково-педагогічної науки, к.г.н, доцент Ольга Володимирівна, декан факультету публічного управління, соціальних та педагогічних наук, к.п.н. Дрозд Тетяна Михайлівна, завідуючий кафедрою екології, природничих та природничих наук, доктор сільськогосподарських наук Мудрак Олександр Васильович та викладачами кафедри, завідуюча навчально-методичним відділом спеціальності 101 “Екологія” Марковська Тетяна Василівна та Вікторія Василівна Клочанюк, завідувач навчально-наукової лабораторії "Екологічного моніторингу".     

2

Під час зустрічі присутніми були обговорені поточні питання освітнього процесу - підсумки екзаменаційно-залікової сесії, початок та організаційні питання поточного семестру, дотримання прав та обов’язків студентів під час навчання в світлі вимог Закону України “Про вищу освіту”, підсумки вибору освітніх вибіркових компонентів та опитування за січень 2024 року та інші. Поряд з цим здобувачі мали змогу отримати відповіді на свої питання.

         На зустрічі панувала дружня атмосфера розуміння та співробітництва.

         Дякуємо ЗСУ за можливість працювати в спокійній і безпечній обстановці!!!

 

Підготувала: Марковська Т.В.