VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Освітній марафон творчих зустрічей з авторами підручників і програм Нової української школи "Методичний портфель учителя НУШ"

Освітній марафон творчих зустрічей з авторами підручників і програм Нової української школи "Методичний портфель учителя НУШ" продовжив свій рух. 31 січня 2024 року у співпраці методичних служб КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти" та видавництва "Ранок" (м. Харків) за допомогою ресурсу Google Meet організовано та проведено "круглий стіл" - зустріч з авторками підручників "Українська мова" Інною Літвіновою та інтегрованого курсу «Українська мова, українська та зарубіжна літератури» Іриною Старагіною.

На прохання вчителів-словесників у рамках марафону зустрічей Лариса Коваленко, завідувачка відділу української мови та літератури, мов національних меншин і зарубіжної літератури Вінницької академії безперервної освіти, провела вебінар з теми "Методичні орієнтири навчання мови та літератури в 7-х класах НУШ".

Учасники (112 осіб) - консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників та вчителі української мови, літератури і зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти Вінниччини - щиро вдячні спікеркам за цікаві виступи. Особлива вдячність методисту видавництва "Ранок" Людмилі Шевченко за сприяння в організації зустрічі. Марафон триває. Тож, шановні колеги, до зустрічі з іншими авторами програм і підручників. Разом до перемоги.

123557423587463265744521795

Підготувала: Коваленко Л.В.