VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Відбувся ІІІ етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Українська мова та література» (01 лютого)

01 лютого 2024 року було проведено ІІІ етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Українська мова та література».

Конкурсантки змагалися у конкурсному випробуванні «Урок». Жеребкуванням було визначено клас та обрано тему «Іван Карпенко-Карий "Сто тисяч". Проблема влади грошей, бездуховності людини, засліпленої прагненням до наживи. Актуальність проблем, порушених у творі, для сучасного життя». Журі оцінювало доцільність використаних методів організації навчання, ефективність засобів мотивації, залучення кожного учня / учениці до активної творчої діяльності; результативність обраних прийомів і форм роботи, здатність до імпровізації; ступінь впливу на аудиторію, уміння самоаналізу.

На основі рейтингу, укладеного за кількістю балів, одержаних у випробуванні «Урок», визначено переможницю ІІІ етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Українська мова та література». Перемогу здобула Разлог Марина Сергіївнавчитель української мови та літератури комунального закладу «Вінницький ліцей № 34».

111Зображення01

Зображення02

Зображення03

Зображення04

Зображення05

Зображення06

Підготувала: Валентина ЗОЗУЛЯ