31 січня 2024 року в онлайн-режимі відбувся традиційний відкритий показ «Кращі практики дошкілля»
31 січня 2024 року в онлайн-режимі відбувся традиційний відкритий показ «Кращі практики дошкілля», організований відділом дошкільної освіти КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти". До участі долучилося близько 350 педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.
В програмі заходу:
- майстер-клас №1 «Соціально-емоційний розвиток дітей дошкільного віку в умовах сучасних викликів». Тренер: Людмила Молошнюк, завідувач відділу дошкільної освіти КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти";
- майстер-клас №2 «Історія театру ляльок, види театру, система ляльок». Тренер: Олександр Свіньїн, головний режисер Вінницького обласного театру ляльок, заслужений діяч мистецтв України;
- майстер-клас №3 «Сучасний маленький дослідник у великому світі експериментів та дослідів». Тренери: Наталія Данильчук, Тетяна Химич, вихователі КЗ «Дошкільний навчальний заклад №17 Вінницької міської ради";
- майстер-клас №4 «Ейдотехніка для дошкільнят». Тренери: Ірина Павловська, вихователь-методист КЗ «ДНЗ №35 ВМР», Світлана Буняк, вихователь КЗ «ДНЗ № 35 ВМР».
![зображення viber 2024 01 31 17 12 49 029](/images/2024/31_01_2024/зображення_viber_2024-01-31_17-12-49-029.jpg)
![зображення viber 2024 01 31 17 13 16 733](/images/2024/31_01_2024/зображення_viber_2024-01-31_17-13-16-733.jpg)
![зображення viber 2024 01 31 17 14 27 766](/images/2024/31_01_2024/зображення_viber_2024-01-31_17-14-27-766.jpg)
![зображення viber 2024 01 31 17 17 54 273](/images/2024/31_01_2024/зображення_viber_2024-01-31_17-17-54-273.jpg)
Підготувала: Молошнюк Л.В.