VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Героїзм вояків бою під Крутами – минуле та сучасність

З метою виконання обласної цільової комплексної соціальної програми з національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вінницької області до 2025 року та з нагоди відзначення в Україні 106 річниці бою під Крутами завідувач відділу українознавства Володимир Лазаренко на запрошення відділу соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ провів в актовій залі університету лекцію-диспут на тему: «Героїзм вояків бою під Крутами – минуле та сучасність».

Під час заходу курсантам та викладачам університету продемонстрований освітньо -документальний фільм до дня пам’яті героїв Крут.

Процитована українська поезія про зазначені історичні події, названі керівники бою та висвітлено їх життєвий шлях. Слухачам надані історичні джерела для вивчення зазначеної теми.

Проаналізовані допущені помилки як з боку керівництва Центральної ради України так і вояків та командирів бою.

Відбулась конструктивна дискусія щодо досвіду бою під Крутами для військових, що упродовж 10-ти років захищають Україну від рашистського агресора у російсько – українській війні 2014 – 2024 років.

Висвітлені шляхи діяльності громадянського суспільства України щодо збереження української ідентичності, мови, культури та побуту, впровадження у життя яскравих прикладів воїнів – пасіонаріїв, поліпшення духовного та національно – патріотичного виховання, як складової консолідації та єдності українського суспільства.

Полеглих героїв бою під Крутами та російсько – української війні 2014 – 2024 років учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.

c73bb3f2 9a83 4049 b3c7 91a6b6c8cb2a

Підготувава: Лазаренко В.І.