VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

26 січня у виставковій залі Вінницького літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського відбулася презентація книги Віктора Рибачука «Сонети Брейгеля»

Віктор Рибачук – вінницький письменник, художник, драматург, член Асоціації українських письменників, багаторазовий дипломант та переможець літературного конкурсу «Коронація слова».

«Сонети Брейгеля» – це роман про кандидата наук, викладача кафедри англійської мови провінційного університету, молоду незаміжню жінку, яка не здогадується про свою невиліковну хворобу. Талановитий письменник зумів через призму думок та переживань описати на сторінках свого роману найдрібніші рухи людської душі.

Численних шанувальників, колег-митців, друзів зібрав талановитий Віктор Рибачук. Присутні мали змогу познайомитися з майстерною прозою автора, яка представляла багатогранність його творчості.

Захід відбувся у позитивній та невимушеній атмосфері, де звучали щирі слова та вітання від Володимира Лазаренко, Олександра Абрамчука, Олександри Малахової та інших.

Завідувач відділу українознавства комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти» Володимир Лазаренко у своєму виступі охарактеризував «Сонети Брейгеля» як сучасний психологічний твір, що глибоко розкриває внутрішній світ героїв.

Окрім того увага присутні була звернута на те, як людська пасивність призводить до життєвого песимізму, який замість особистості творить з людини перекотиполе.

1254897

4d476079 7478 48b5 80fc 6773ab7d386a

3254875

Підготував: Лазаренко В.І.