VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Проведено конкурсні випробування II етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Географія»

25 січня 2024 року на базі КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» у дистанційній формі відбувся II етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Географія».

8 учасників, визначених на основі рейтингу, укладеного за загальною кількістю балів, одержаних під час випробувань І етапу, змагалися у випробуваннях «Майстерка» та «Дослідження». Виконання методичних завдань продемонструвало предметно-методичну компетентність конкурсантів,виявлення вміння проєктувати дослідницько-пошукову діяльність учнів, використовувати сучасні підходи та обирати оптимальні засоби для організації освітнього процесу. У випробуванні «Майстерка» учасники конкурсу мали нагоду адаптувати власну педагогічну ідею до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів, самостійно обравши найбільш ефективні методи та прийоми роботи.

На основі рейтингу, укладеного за загальною кількістю балів, одержаних під час випробувань II етапу, визначено 3 учасники III етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Географія».

Зображення1нгщнгщ

Зображення2шн

Зображення3

Зображення4

Підготувала:Петренко Ю.І.