VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Відбулася екскурсія до «Музею освіти Вінниччини» Комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти»

03 січня 2024 року для педагогічного колективу Державного навчального закладу «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» відбулася екскурсія до «Музею освіти Вінниччини» Комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти».

З вітальним словом до учасників екскурсії звернувся Степан Дровозюк, ректор КЗВО «Вінницької академії безперервної освіти», доктор історичних наук, професор.

Огляд музею розпочався з експозиції «Освіта і мистецтво: творчі діалоги», яку представила завідувач лабораторії технологій, кандидат педагогічних наук, Людмила Дзигаленко. Відвідувачі оглянули творчі роботи учнів Комунального закладу «Вінницький ліцей №23» та заслуженого вчителя України Луп’яка Дмитра Миколайовича.

З експозицією «Освітяни – захисники України» гостей Академії познайомив доктор історичних наук, професор Олексій Струкевич. Учасники екскурсії побачили матеріали, що свідчать про освітян Вінниччини, які захищали та продовжують захищати нашу країну від повномасштабного вторгнення російської федерацій, а також експонати, котрі відображають волонтерський рух навчальних закладів Вінниччини.  

Далі відвідувачам музею було запропоновано ознайомитись з експонатами, в яких всебічно відтворена історія освіти області з ХVІІ століття до нині. Олексій Струкевич закцентував увагу на ідеї формування освітньої експозиції – за навчальними предметами та видами освіти: природнича, фізико-математична, філологічна, фізкультурно-спортивна, технологічна тощо. Поповнення музею новими експонатами триває постійно.

Атмосфера спілкування всіх присутніх була позитивною.

Учасники екскурсії надихнулись ідеями створення музею у Державному навчальному закладі «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості».

4

8

5

2

1рапр

Підготувала: Дзигаленко Л.М.