Відділом дошкільної освіти спільно з відділом «Ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти» було проведено відкритий показ «Кращі інклюзивні практики дошкілля»
Відділом дошкільної освіти КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» спільно з відділом «Ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти» КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» 07 грудня 2023 року з 13.30 до 14.30 в онлайн-режимі в рамках інформаційно-роз’яснювального тижневика «Рівний рівному» було проведено відкритий показ «Кращі інклюзивні практики дошкілля».
В програмі заходу:
- Майстер-клас №1«ФОРМУВАННЯ ЕЛЕМЕНТАРНИХ МАТЕМАТИЧНИХ УЯВЛЕНЬ ЗА ДОПОМОГОЮ МЕТОДИКИ НУМІКОН». Тренер: Людмила Молошнюк, завідувач відділу дошкільної освіти КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти».
- Майстер-клас №2 «РОЗВИТОК СЛУХОВОГО СПРИЙМАННЯ, УВАГИ, ПАМ'ЯТІ У ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ». Тренер: Наталя Пилявець, викладач кафедри психології КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти», вчитель-логопед.
- Майстер-клас №3 «ПРИРОДНІ ТА ІНТУЇТИВНІ ЖЕСТИ ОСІБ З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ». Тренер: Світлана Заборовська, перекладач жестової мови.
- Майстер-клас №4 ЗОБРАЖУВАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ В ЗДО ДЛЯ ДІТЕЙ З ПОРУШЕННЯ ЗОРУ. Тренер: Леся Чопик, к.пед.н., доцент кафедри психології КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти», вчитель-дефектолог.
![зображення viber 2023 12 07 19 35 02 524](/images/2023/07_12_2023/зображення_viber_2023-12-07_19-35-02-524.jpg)
![зображення viber 2023 12 07 19 24 10 663](/images/2023/07_12_2023/зображення_viber_2023-12-07_19-24-10-663.jpg)
![зображення viber 2023 12 07 19 25 27 192](/images/2023/07_12_2023/зображення_viber_2023-12-07_19-25-27-192.jpg)
![зображення viber 2023 12 07 19 26 06 998](/images/2023/07_12_2023/зображення_viber_2023-12-07_19-26-06-998.jpg)
![зображення viber 2023 12 07 20 20 58 109](/images/2023/07_12_2023/зображення_viber_2023-12-07_20-20-58-109.jpg)
Підготувала: Молошнюк Л.В.