Кращі практики дошкілля Вінниччини: психолого-педагогічна підтримка учасників освітнього процесу
Відділ дошкільної освіти КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» інформує про те, що 29 листопада 2023 року з 13.30 до 14.30 в онлайн-режимі традиційно відбувся відкритий показ «Кращі практики дошкілля Вінниччини: психолого-педагогічна підтримка учасників освітнього процесу», який проводиться постійно в останню середу кожного місяця.
До участі долучилися близько 300 педагогічних працівників закладів дошкільної освіти. В програмі заходу:
- Майстер-клас №1 "Техніки саморегуляції в ситуації стресу". Тренер: ЮЛІЯ ПЕТРЕНКО, методист відділу безпеки життєдіяльності та охорони праці КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти», практичний психолог.
- Майстер-клас №2 "Нетрадиційні техніки малювання з елементами арт-терапії. Тренери: КЗ «Дошкільний навчальний №46 Вінницької міської ради»: ТЕТЯНА СНІГУР, вихователь, ЯНА КНЯЖЕВСЬКА, практичний психолог.
- Майстер-клас №3: "Внутрішній ресурс – запорука успіху". Тренер: ТЕТЯНА ЛУЦЕНКО, практичний психолог Державної установи «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №39 комбінованого типу (м. Вінниця) Національної поліції України».
- Майстер-клас №4 "Безпечне середовище та компоненти дбайливого піклування". Тренер: Галина Колосінська, методист відділу дошкільної освіти КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти».
Анонс. Наступна зустріч - 17.12.2023 "Кращі інклюзивні практики".
![11111зображення viber 2023 11 30 08 52 57 051](/images/2023/30_11_2023/11111зображення_viber_2023-11-30_08-52-57-051.jpg)
![Gtnhth2](/images/2023/30_11_2023/Gtnhth2.jpg)
![зображення viber 2023 11 30 08 52 56 758](/images/2023/30_11_2023/зображення_viber_2023-11-30_08-52-56-758.jpg)
![зображення viber 2023 11 30 08 54 19 193](/images/2023/30_11_2023/зображення_viber_2023-11-30_08-54-19-193.jpg)
![зображення viber 2023 11 30 08 53 58 188](/images/2023/30_11_2023/зображення_viber_2023-11-30_08-53-58-188.jpg)
Підготувала: Молошнюк Л.В.