VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

23-24 листопада 2023 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні підходи та перспективи професійного розвитку фахівців соціономічних професій»

Конференція організована і проведена кафедрою педагогічних наук, професійної тапочаткової освітиКомунального закладу вищої освіти«Вінницька академія безперервної освіти» за активної участі українських та зарубіжних закладів вищої освіти. Ініціатором проведення та засновником конференції є професор Браніцька Тетяна Ромуальдівна. Конференція, як широка професійна міжпредметна, освітня і наукова дискусія була започаткована нею в 2013 році.

Під час проведення конференції на основі ідей професіоналізації і самовдосконалення фахівців соціономічних професій реалізувалася інтегративна взаємодія різних дисциплінарних та проблемних напрямів, а також була актуалізована значимість трансдисциплінарного та європоцентричного трендів сучасної науки та освітніх практик.

Провідною на конференції була проблематика підготовки фахівців соціономічних професій, включаючи питання розвитку співпраці між науковцями і практиками, реалізації концепції «Нової української школи». Значимими аспектами роботи конференції був розгляд перспектив розвитку підготовки фахівців соціономічної сфери на основі світового інноваційного тренду та ідей психологізації і гуманізації української освіти. В професійному дискурсі в рамках конференції були актуалізовані ідеї Перемоги України та питання розвитку національної ідентичності і патріотизму.

В конференції взяли участь науковці та практики (вчителі, практичні психологи, соціальні працівники, освітні менеджери) з переважної більшості регіонів та міст України, зокрема з м. Києва, м. Львова, м. Чернігова, м. Тернополя, м. Хмельницького, м. Полтави, м. Запоріжжя, а також представники Ізраїлю (Арієльський університет), Молдови (Державний університет фізичного виховання і спорту), Індії та ін.

235411

1548752322456 27 27а891011121314151617ФОН