VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

14 вересня 2023 року КЗВО “Вінницька академія безперервної освіти” спільно з Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області було проведено круглий стіл на тему: “Врегулювання питань, пов’язаних з використанням (видаленням) об’єктів рослинного світу

14 вересня 2023 року в науково-методичному центрі “Освіти для сталого розвитку” КЗВО “Вінницька академія безперервної освіти” спільно з Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області було проведено круглий стіл на тему: “Врегулювання питань, пов’язаних з використанням (видаленням) об’єктів рослинного світу, лісових ресурсів та природно-заповідного фонду”.

Участь у круглому столі взяли представники депутатського корпусу Вінницької обласної Ради, департаментів і управлінь Вінницької обласної військової адміністрації, органів місцевого самоврядування, представники науково-дослідних установ, викладачі закладів вищої освіти.

На порядку денному було розглянуто такі питання: 1) охорона і раціональне використання лісових ресурсів, які не передані у користування; 2) порядок видалення зелених насаджень; 3) винесення меж територій та обєктів природно-заповідного фонду на місцевості.

Метою проведеного заходу було розроблення пропозицій щодо внесення змін до законодавства України та удосконалення механізмів використання лісових природних ресурсів. Під час зустрічі було обговорено ряд питань, серед яких особлива увага була приділена питанню охорони і раціонального використання лісових ресурсів, які не передані у користування, а також порядку видалення зелених насаджень за межами населених пунктів.

Члени круглого столу подали конструктивні пропозиції щодо шляхів вирішення піднятих питань та направлення їх до Вінницької обласної Ради і Вінницької ОВА з метою ініціювання внесення змін до чинного екологічного законодавства Кабінетом Міністрів України.

Учасники круглого столу подякували ЗСУ за можливість працювати в спокійній та безпечній обстановці!!!

 Рисунок15867686111

Рисунок2245868722222222

 Рисунок3567863333

Рисунок486784444

Рисунок568765555

Підготував: Мудрак О.В.