VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Перемогу в Міжнародному мистецькому багатожанровому фестивалі-конкурсі "Ти у серці моїм, Україно!" у номінації «Літературний жанр» здобула Лариса Коваленко

Перемогу в Міжнародному мистецькому багатожанровому фестивалі-конкурсі "Ти у серці моїм, Україно!" 

у номінації «Літературний жанр» 

здобула Лариса Коваленко

завідувачка відділу української мови та літератури, мов національних меншин і зарубіжної літератури, викладачка кафедри філології та гуманітарних наук, к.пед.н., магістр з публічного управління та адміністрування КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти».

У Міжнародному фестивалі-конкурсі взяли участь 450 учасників із 14 країн світу: з України, Італії, Естонії, США, Фінляндії, Іспанії, Греції, Швейцарії, Литви, Республіки Кіпр, Польщї, Словенії, Великобританії, Туреччини.

Організаторами конкурсу є Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень за підтримки Департаменту культури КМДА спільно з культурно-просвітницькою асоціацією "Mist-IlPonte"( Італія).

 

5425412

8452145

       Із любов’ю до України тримаймо культурно-мистецький і освітянський стрій, адже мистецтво – це надбання держави, що формує народ як націю, її звичаї і традиції, історію і духовність. Хай буде переможна, мирна та незалежна Україна!