VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Офлайн-майстерка «Комунікативні ігри: легко про ефективну комунікацію»

17 серпня 2023 року у КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» у співпраці з Центром освіти дорослих Вінницької міської територіальної громади відбулася офлайн-майстерка «Комунікативні ігри: легко про ефективну комунікацію».

Учасниці заходу активно включилися в роботу й підтвердили, що живе спілкування залишається найдієвішим способом вдосконалення soft skills.

Набуваючи новий ігровий досвід, аналізуючи власну діяльність та даючи зворотній зв'язок іншим, учасниці сформулювали багатоаспектні відповіді на запитання «Що нам допомагає зробити комунікацію більш ефективною?» та «Що стає на заваді конструктивному комунікативному процесу?»

Зазначимо також, що учасниці майстерки підкреслили важливість поєднання підвищення професійної кваліфікації та особистісного розвитку, взаємодії освітніх закладів та неформальної освіти, котра розвивається нині за сприяння інститутів громадянського суспільства.

Модерувала зустріч Тетяна Дрозд, кандидат педагогічних наук, в.о. декана факультету публічного управління, соціальних та природничих наук.

photo1692275806 1photo1692275808 2

photo1692275806 2