VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Система вебінарів-практикумів за програмою: «Мова – наша зброя. Разом до перемоги»

15 серпня 2023 року у КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» у співпраці з Центром освіти дорослих Вінницької міської територіальної громади відбувся перший вебінар-практикум за програмою, котра відгукується нині кожному українцеві: «Мова – наша зброя. Разом до перемоги». Учасники заходу опановували правильну вимову й наголошення слів. За допомогою Наталії Йосипівни П'яст – кандидата філологічних наук, доцента кафедри філології та гуманітарних наук Академії, робота стала продуктивною, добре збалансованою теоретично і практично, сповненою щирих емоцій та приємних здивувань.

Важливо відзначити й те, що зацікавленість заходом виявили не лише педагогічні працівники. Розуміння значення освіти дорослих стає все більш усвідомленим у нашому суспільстві. А суб’єкти надання освітніх послуг відзначають, що мотивує до участі в освітніх заходах під час війни також прагнення не втратити свою професійність і здатність до розвитку, відчути у власній інтелектуальній праці життєву опору.

Отож, мова – наша зброя. Зустрінемось за тиждень, поговоримо про найпоширеніші помилки у мовленні й, звісно, як їх позбутися. Реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/idpxLnbKamTx4XA88

До зустрічі!

1589745

24578963457896