VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Роль педагога у впровадженні інноваційних технологій в освітній процес

8-9 травня поточного року у Житомирі та Бердичеві відбулась  науково-краєзнавча конференція «Роль педагога у впровадженні інноваційних технологій в освітній процес».

Пленарне засідання конференції проходило в режимі онлайн.

Секційні засідання,  відбувались в очному режимі в актовій залі Бердичівської гімназії №11. З метою вивчення викладання українознавства та використання краєзнавчих матеріалів в освітньому процесі взяв участь у конференції  та виступив  з темою «Роль освітян Вінниччини у встановленні незалежності України» завідувач відділу українознавства КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» Володимир Лазаренко.

Розпочались секційні засідання  на могилі колишнього директора зазначеного освітнього закладу  заслуженого вчителя України Аркадія Кащука, якому  9 травня виповнилось 100 років. Учасники конференції  вшанували його пам’ять.

У обговореннях вищезазначеної тематики крім місцевих вчителів та краєзнавців  взяли участь науковці з Києва, Житомира, Кропивницького, Вінниці та Білої Церкви.

У своєму виступі Володимир Лазаренко поділився досвідом роботи з народознавства, наголосив на ролі особистості, представників  національної еліти, ЗСУ, волонтерів  у творенні української незалежності, боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України. Низкою прикладів та історичних подій було визначено значення  та актуальність  на сучасному етапі розвитку України національно-патріотичного виховання та збереження української й громадянської ідентичності в освітньому процесі держави.

Науково-краєзнавча  конференція завершилась прийняттям відповідної резолюції.

зображення viber 2023 05 10 09 59 13 134

зображення viber 2023 05 10 10 00 02 286

зображення viber 2023 05 10 10 00 02 362