Науково-дослідницький проєкт «Народна війна: джерела та методи дослідження волонтерського руху». Відкриття музейної експозиції «Освітяни Вінниччини у народній війні»
8 травня 2023 року за ініціативи ректора КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» доктора історичних наук, професора Степана Дровозюка був започаткований науково-дослідницький проєкт «Народна війна: джерела та методи дослідження волонтерського руху».
До заходу з вітальними словами приєднались: заступник начальника відділу дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Департаменту гуманітарної політики Лариса Страшельська, а також перший проректор КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» Ольга Рябоконь. Учасниками заходу були вчителі та учні КЗ "Вінницький ліцей №3 ім. М. Коцюбинського".
Обговорення змісту проєкту
- Доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри філології та гуманітарних наук Олексій Струкевич виступив з доповіддю «Народна війна. Перспективи перемоги України».
- Завідувачка відділу виховної роботи Олеся Коц наголосила, що в академії діє челендж "Сторінка ВОЛОНТЕРА", у якому взяли участь понад 85 навчальних закладів освіти нашої області.
- Завідувач відділу українознавства Володимир Лазаренко висвітлив зміст основних засад державної політики у сфері підтвердження національної та громадської ідентичності.
- Доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології Оксана Шпортун виступила з темою-практикумом «Соціально-психологічні аспекти волонтерського руху» та провела ряд психологічних вправ на формування таких громадських чеснот: єдність, оптимізм та віру у майбутній успіх.
- Продовжила роботу завідувачка відділу суспільно-гуманітарної освіти Ірина Мацієнко з темою «Учителі та учні у волонтерському русі» та зазначила, що «гарячий» волонтерський рух розпочався ще з 2014 року.
- На завершення, завідувачка лабораторії технологій, кандидат педагогічних наук Людмила Дзигаленко виступила з презентацію «Організація волонтерської діяльності закладів освіти» та провела майстер-клас з виготовлення патріотичних стрічок.
Впродовж заходу панувала дружня та тепла атмосфера.
![IMG 4066f8419bbbc120386269405d793395 V](/images/2023/05_05_2023/IMG-4066f8419bbbc120386269405d793395-V.jpg)
![IMG a8937ee93704c9aa02fd84a7ed92d6d0 V](/images/2023/05_05_2023/IMG-a8937ee93704c9aa02fd84a7ed92d6d0-V.jpg)
![IMG 0d6bb39bde80dc20b728f2f9e3c986cd V](/images/2023/05_05_2023/IMG-0d6bb39bde80dc20b728f2f9e3c986cd-V.jpg)
![IMG 6ed625b1b0bf015bb8e685447f856c0c V](/images/2023/05_05_2023/IMG-6ed625b1b0bf015bb8e685447f856c0c-V.jpg)
![IMG 8c25f2ead946bf2fc25de6328009dfba V](/images/2023/05_05_2023/IMG-8c25f2ead946bf2fc25de6328009dfba-V.jpg)
![IMG 31f1e21034cec7898247ad294597e115 V](/images/2023/05_05_2023/IMG-31f1e21034cec7898247ad294597e115-V.jpg)
![IMG fc2d0e7340cc626b2449d71015589af4 V](/images/2023/05_05_2023/IMG-fc2d0e7340cc626b2449d71015589af4-V.jpg)