VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

1939 - 1945 НІКОЛИ ЗНОВУ 08-09.05 - Дні пам'яті та примирення, присвячені пам'яті жертв Другої світової війни

Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни. Відзначають згідно з Рішенням Генеральної Асамблеї ООН (A/RES/59/26 від 22 листопада 2004 р.) щорічно

День пам’яті та примирення. Відзначається в Україні щорічно згідно з Указом Президента (№ 169/2015 від 24 березня 2015 р.) 

Цей день в Україні відзначається щороку в річницю Перемоги над нацизмом в Європі з метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

8 травня офіційно відзначається у багатьох країнах Європи та світу як Міжнародний день перемоги над фашизмом і День пам’яті жертв Другої світової війни. У Польщі, Франції та Америці – День Перемоги; у Латвії – День розгрому нацизму і пам’яті жертв Другої світової війни, а в Норвегії – День звільнення та День ветерана.

Ми пишаємося тим, що народ нашої країни зробив вирішальний внесок у досягнення перемоги і спасіння людства від нацистського поневолення. Багато мільйонів людей віддали свої життя в ім’я досягнення перемоги.

Нині ми схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.

625