VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

3 травня 2023 року професор кафедри природничих наук факультету наук і технологій Коїмбрського університету (м. Коїмбра, Португалія) Людмила Симочко провела гостьову лекцію на тему: “Екосистемна біобезпека і сталий розвиток: виклики і перспективи”

3 травня 2023 року професор кафедри природничих наук факультету наук і технологій Коїмбрського університету (м. Коїмбра, Португалія) Людмила Симочко провела гостьову лекцію на тему: “Екосистемна біобезпека і сталий розвиток: виклики і перспективи” для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти КЗВО “Вінницька академія безперервної освіти”, які навчаються за освітньо-професійною програмою (ОПП) “Екологія” спеціальності 101 “Екологія” галузі знань 10 “Природничі науки”.

Актуальність лекції зумовлена сучасним рівнем біобезпеки різних видів екосистем в країнах ЄС і Україні для реалізації цілей сталого розвитку. Лекція (вебінар) була проведена (он-лайн) в рамках угоди про співпрацю між КЗВО “Вінницька академія безперервної освіти” (Україна) і Коїмбрським університетом (Португалія).

Здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої, які навчаються за ОПП “Екологія”, гарант, науково-педагогічні працівники і стейкголдери, які забезпечують реалізацію цієї ОПП, дякують пані Людмилі Симочко за високий науково-методичний рівень проведення вебінару.

Щиро дякуємо ЗСУ за можливість працювати в спокійній обстановці!!! Разом до Перемоги!!!

04052023V1

04052023V2

04052023V3

04052023V4

04052023V5