VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Національна премія Global Teacher Prize Ukraine 25 квітня 2023 року провела зустріч та презентацію книги «Жити щоб навчати»

Національна премія Global Teacher Prize Ukraine, яка з 2017 року відзначає вчителів-змінотворців, 25 квітня 2023 року провела зустріч та презентацію книги «Жити щоб навчати».

Книга про неймовірних і незламних українських освітян, які проживають різні досвіди війни та чинять спротив російським окупантам.

«Жити, щоб навчати» — це 80 учительських історій про війну, що стали символічним підсумком року незламності та змін. У збірці закарбовані щоденні подвиги освітян з усієї країни.

254784

Герої збірки — українські освітяни, які викладали та продовжують викладати в екстремальних умовах, часто ризикуючи найдорожчим, що в них є, — своїм життям. Завдяки цим людям освітній процес в Україні триває, попри всі виклики війни.

Качан Олексій Анатолійович вчитель фізичної культури Вінницького ліцею №26, викладач КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» один із Героїв збірки, який втратив свій дім; педагог, що тримає тил.

245112

25486

На жаль, українські школи стали першими мішенями для російських ракет, ворог цілеспрямовано спалював українські книги та переслідував українських вчителів, адже вони справді надзвичайно важливі для майбутнього нашої нації.

Ця збірка — спосіб нагадати всім, що вчителі важливі», — говорить Зоя Литвин, голова «Освіторії» й засновниця премії Global Teacher Prize Ukraine.

Прочитати та завантажити книгу можна за посиланням.

254785