VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Всеукраїнський полігон «STEM-освіта: можливості для майбутнього»

26-27 квітня 2023 року у фокусі Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2023» на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся Всеукраїнський полігон «STEM-освіта: можливості для майбутнього».

Мета освітнього полігону – консолідація зусиль провідних STEM-педагогів країни з питань системного впровадження та розвитку компетентнісної моделі SТЕМ-освіти.

У заході взяли участь освітяни із більш як 15 областей України та директори інноваційних шкіл регіону.

У межах дводенної програми учасники полігону  відвідали пленарне засідання, ознайомились з роботою Черкаського навчально-тренінгового центру STEM-освіти, під час роботи секцій полігону ділились досвідом впровадження STEM-освіти в різних регіонах країни, зокрема: Черкаської, Запорізької, Тернопільської, Донецької, Харківської, Київської областей, а також завітали з візитом до Черкаської гімназії № 9 мі. О.М. Луценка.

Директорка гімназії Ірина Топчій ознайомила гостей із двома важливими напрямами, за якими, зокрема, нині працює заклад. Це безпека та STEM і інновації.

Педагоги познайомилися із принципами роздільного навчання, відвідали кабінет медіаграмотності, де діти готувалися до проведення пресконференції на уроці зарубіжної літератури, завітали до кабінету фізики, обладнаного всім необхідним для навчання дітей фізики та астрономії. У лабораторії технологій та STEM-лабораторії дізналися про робототехніку, ракетобудування, особливості проєктної діяльності гімназистів на базі різноманітних наборів та програм.

Партнерами та співорганізаторами всеукраїнського заходу є Міністерство освіти і науки України, ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА «Інститут модернізації змісту освіти», Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, БФ «Фонд освітніх ініціатив», STEM.org, IT Integrator, Прямуємо разом, Accord Group та Hearts for Ukraine.

1стем30

2 стем30

3стем30