VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

"Всі ми пасажири одного корабля по імені Земля" А. де Сент-Екзюпері. 22 квітня - Міжнародний день Матері-Землі (International Mother Earth Day)

«Ми не успадковуємо землю наших предків, ми запозичуємо її у наших дітей».

                                 Прислів’я амер. індіанців

5417

 

22 квітня – Всесвітній день Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

      Символом Всесвітнього дня Землі є зелена грецька буква (тета) на білому тлі.

   Прапор Всесвітнього дня Землі – знімок нашої планети, зроблений астронавтами американського космічного корабля «Аполон-17» під час польоту на Місяць. 

747452

   День Землі спочатку відзначався у день весняного рівнодення, коли природа прокидається і все навколо наповнюється життям. З давніх часів з цим періодом пов’язувалися надії і сподівання на перемогу сил світла над темрявою. Це час, коли в багатьох країнах північної півкулі святкувався новий рік.

Вперше День Землі був відзначений у 1970 р. і з того часу святкується щорічно 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі і Повітря. Свято, яке має на меті об’єднати людей планети щодо захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу людей до проблем екології нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем.

Що людина посіє – та й пожне. Не будемо про це забувати!

65874