VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

науково-методичний супровід

Слухачам очно-дистанційних курсів

  

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

ЗА УНІФІКОВАНОЮ ФАХОВОЮ ПРОГРАМОЮ

(ФАХОВИЙ КУРС)

 

Дистанційна форма навчання

з/п

Посилання для завантаження Категорія слухачів Посилання на навчання Керівник
з  ПК з телефона
Термін: з 09.03.2021 до 12.03.2021
1

Програма

Розклад

Список

Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО https://meet.google.com/krg-qpwn-rjo krg-qpwn-rjo

Потапова Ольга Вікторівна,

0938908854

2

Програма

Розклад

Список

Учителі української мови та літератури https://meet.google.com/vto-urtz-euz  vto-urtz-euz

Нежданова Ліля Іванівна,

0964177494

3

Програма

Розклад

Список

Учителі англійської мови https://meet.google.com/kjf-uvke-own kjf-uvke-own Гусєва Валентина Олександрівна, 0972414161
4

Програма

Розклад

Список

Учителі фізики та астрономії https://meet.google.com/ypj-yohq-pmv ypj-yohq-pmv

Шевченко Ілона Андріївна,

0672982710

5

Програма

Розклад

Список

Учителі математики https://meet.google.com/yqf-oeju-rrq yqf-oeju-rrq

Салтановська Надія Іванівна,

0965365377

6

Програма

Розклад

Список

Учителі біології та екології

https://meet.google.com/vfa-xifv-zye

vfa-xifv-zye

Опаренюк Галина Андріївна,

0983534189

7

Програма

Розклад

Список

Учителі хімії https://meet.google.com/saa-bnae-rgw saa-bnae-rgw

Степанова Лариса Володимирівна,

0678560813

8

Програма

Розклад

Список

Учителі географії та природознавства https://meet.google.com/oqm-qwjq-zsg  oqm-qwjq-zsg

Уманська Тетяна Василівна,

0677002186

9

Програма

Розклад

Список

Учителі початкових класів http://meet.google.com/ath-kyts-qrz ath-kyts-qrz

Гальчевська

Наталя Анатоліївна,

0679996903

10

Програма

Розклад

Список

Учителі образотворчого мистецтва  https://meet.google.com/fep-znwb-auh fep-znwb-auh

Федун Сергій Ігорович,

0964127109

11

Програма

Розклад

Список

Учителі фізичної культури https://meet.google.com/nai-ddww-sac nai-ddww-sac

Гусєв Віктор Григорович,

0985927225

12

Програма

Розклад

Список

Учителі української мови та літератури спеціальних закладів та НРЦ https://meet.google.com/bto-wbia-ynd bto-wbia-ynd

Маляр Олена Іванівна,

0676046580

13

Програма

Розклад

Список

Керівники гуртків https://meet.google.com/frz-unan-qna frz-unan-qna

Дзигаленко Людмила Миколаївна,

0675268452

 

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

ЗА УНІФІКОВАНОЮ ФАХОВОЮ ПРОГРАМОЮ

(АВТОРСЬКІ ТА ТЕМАТИЧНІ КУРСИ)

Дистанційна форма навчання

з/п

Посилання для завантаження Тема Посилання на навчання Керівник
з  ПК з телефона
Термін:  з 09.03.2021 до 12.03.2021
1

Програма

Розклад

Список

Класний керівник в сучасному освітньому процесі https://meet.google.com/dnd-nofv-pjm dnd-nofv-pjm

Коц Олеся Іванівна,

0674308431

Реєстрація

ПРАЦІВНИКИ МЕТОДИЧНИХ СЛУЖБ
13.04-17.04 – І етап
(21.04-25.09 – ІІ етап)
28.09-02.10 – ІІІ етап
Завідувачі та методисти районних (міських) методичних кабінетів (центрів), методичних кабінетів (центрів) об’єднаних територіальних громад
15.06-19.06 – І етап
(22.06-16.10 – ІІ етап)
19.10-23.10 – ІІІ етап
Завідувачі та методисти районних (міських) методичних кабінетів (центрів), методичних кабінетів (центрів) об’єднаних територіальних громад
ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
02.03-06.03 – І етап
(10.03-14.08 – ІІ етап)
17.08-21.08 – ІІІ етап
Керівники гуртків (інтелектуально-технічний напрям)
15.06-19.06 – І етап
(22.06-16.10 – ІІ етап)
19.10-23.10 – ІІІ етап
Завідувачі та методисти районних (міських) методичних кабінетів (центрів), методичних кабінетів (центрів) об’єднаних територіальних громад
02.03-06.03 – І етап
(10.03-28.08 – ІІ етап)
31.08-04.09 – ІІІ етап
Керівники військово-патріотичних, спортивних та туристично-краєзнавчих гуртків
13.07-17.07 – І етап
(20.0711.12 – ІІ етап)
14.12-18.12 – ІІІ етап
Керівники гуртків (художньо-естетичний та музично-естетичний напрями)
ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
20.01-24.01 – І етап
(27.01-15.05 – ІІ етап)
18.05-22.05 – ІІІ етап
Директори (зі стажем роботи до 5 років)
10.02-14.02 – І етап
(17.02-31.07 – ІІ етап)
03.08-07.08 – ІІІ етап
Директори(зі стажем роботи понад 5 років)
20.01-24.01 – І етап
(27.01-15.05 – ІІ етап)
18.05-22.05 – ІІІ етап
Директори (зі стажем роботи понад 5 років)
   
27.01-31.01 – І етап
(03.02-22.05 – ІІ етап)
25.05-29.05 – ІІІ етап
Вихователі-методисти
   
13.01-17.01 – І етап
(20.01-30.04 – ІІ етап)
04.05-08.05 – ІІІ етап
Вихователі (спеціалісти першої, другої категорій)
20.01-24.01 – І етап
(27.01-15.05 – ІІ етап)
18.05-22.05 – ІІІ етап
Вихователі (спеціалісти)
27.01-31.01 – І етап
(03.02-29.05 – ІІ етап)
01.06-05.06 – ІІІ етап
Вихователі (які проходять навчання вперше)
03.02-07.02 – І етап
(10.02-14.08 – ІІ етап)
17.08-21.08 – ІІІ етап
Вихователі (спеціалісти вищої, першої категорій)
17.02-21.02 – І етап
(24.02-07.08 – ІІ етап)
10.08-14.08 – ІІІ етап
Вихователі (за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра, зі стажем роботи понад 10 років)
24.02-28.02 – І етап
(02.03-28.08 – ІІ етап)
31.08-04.09 – ІІІ етап
Вихователі (спеціалісти)
16.03-20.03 – І етап
(23.03-11.09 – ІІ етап)
14.09-18.09 – ІІІ етап
Вихователі (які проходять навчання вперше)
1.03 – 27.03 – І етап
(30.03-16.10 – ІІ етап)
19.10-23.10 – ІІІ етап
Вихователі (за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра)
23.03 – 27.03 – І етап
(30.03-23.10 – ІІ етап)
26.10-30.10 – ІІІ етап
Вихователі (спеціалісти вищої, першої категорій)
30.03-03.04 – І етап
(06.04-06.11 – ІІ етап)
09.11-13.11 – ІІІ етап
Вихователі (за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра, зі стажем роботи до 10 років)
13.04-17.04 – І етап
(21.04-18.09 – ІІ етап)
21.09-25.09 – ІІІ етап
Вихователі, які мають педагогічне звання «вихователь-методист»
13.04- 17.04 – І етап
(21.04-25.09 – ІІ етап)
28.09-02.10 – ІІІ етап
Вихователі груп раннього віку
15.06-19.06 – І етап
(22.06-13.11 – ІІ етап)
16.11-20.11 – ІІІ етап
Вихователі (за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра, зі стажем роботи понад 10 років)
22.06-26.06 – І етап
(30.06-27.11 – ІІ етап)
30.11-04.12 – ІІІ етап
Вихователі (спеціалісти другої категорії)
06.07-10.07 – І етап
(13.07-11.12 – ІІ етап)
14.12-18.12 – ІІІ етап
Вихователі (за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра, зі стажем роботи понад 10 років)
   
06.04-10.04 – І етап
(13.04-02.10 – ІІ етап)
05.10-09.10 – ІІІ етап
Керівники музичні
   
15.06-19.06 – І етап
(22.06-20.11 – ІІ етап)
23.11-27.11 – ІІІ етап
Практичні психологи
   
20.07-24.07 – І етап
(27.07-11.12 – ІІ етап)
14.12-18.12 – ІІІ етап
Асистенти вихователів в інклюзивній групі
ІНШІ КАТЕГОРІЇ ПРАЦІВНИКІВ
27.01-29.01 – І етап
(30.01-19.06 – ІІ етап)
22.06-24.06 – ІІІ етап
Шкільні бібліотекарі (зі стажем роботи понад 5 років)
16.03-18.03 – І етап
(19.03-14.08 – ІІ етап)
17.08-19.08 – ІІІ етап
Шкільні бібліотекарі (зі стажем роботи до 5 років)
27.04-29.04 – І етап
(30.04-21.08 – ІІ етап)
25.08-27.08 – ІІІ етап
Шкільні бібліотекарі (зі стажем роботи понад 5 років)
06.07-08.07 – І етап
(09.07-13.11 – ІІ етап)
16.11-18.11 – ІІІ етап
Шкільні бібліотекарі (зі стажем роботи понад 5 років)
20.07-22.07 – І етап
(23.07-27.11 – ІІ етап)
30.11-02.12 – ІІІ етап
Шкільні бібліотекарі (зі стажем роботи понад 5 років)
27.07-29.07 – І етап
(30.07-18.12 – ІІ етап)
21.12-23.12 – ІІІ етап
Шкільні бібліотекарі
Нормативно-правове забезпечення
План-графік

Студентам в умовах карантину

РОЗКЛАД проведення атестації здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем спеціальності 053 «Психологія» група ПБ -2018з (завантажити розклад)

РОЗКЛАД проведення атестації здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем спеціальності 053 «Психологія» група ПБ-2018з —(завантажити розклад

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ заліково-екзаменаційної сесії студентів групи ПКО-2019з спеціальності «Психологія» 01 червня – 10 червня 2020 р. — (завантажити розклад)

Розклад занять за дистанційною формою навчання на період карантину

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ЗА ДИСТАНЦІЙНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ студентів 1 курсу спеціальності «Психологія» група ПВШ-2019д (на період карантину) з 01.06.2020 по 05.06.2020   — завантажити

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ студентів спеціальності «Психологія» група ПКО-2019зз 01.06.2020 по 10.06.2020 —завантажити 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ студентів спеціальності «Психологія» група ПВШ-2019з 01.06.2020 по 10.06.2020— завантажити 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ студентів спеціальності «Психологія» група ПКО-2019дз 01.06.2020 по 10.06.2020завантажити 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ студентів спеціальності «Психологія» група ПВШ-2019дз 01.06.2020 по 10.06.2020завантажити 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ЗА ДИСТАНЦІЙНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ студентів 1 курсу спеціальності «Психологія» група ПКО-2019д (на період карантину) з 01.06.2020 по 03.06.2020 — завантажити

Розклад заліково-екзаменаційної сесії навчання студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» групи ПУАм19з (1,2,3) з 12.05 по 31.05 2020р. (завантажити розклад)

Розклад занять студентів 1 курсу спеціальності «Психологія», група ПКО - 2019д (на період карантину),   29 травня – 31 травня 2020 р. (завантажити розклад

Розклад занять студентів 1 курсу спеціальності «Психологія», група ПВШ - 2019д (на період карантину),   28 травня – 31 травня 2020 р. (завантажити розклад)

Розклад занять студентів 1 курсу спеціальності «Психологія», група ПКО - 2019д (на період карантину),   22 травня – 24 травня 2020 р. (завантажити розклад)

Розклад занять студентів 1 курсу спеціальності «Психологія», група ПВШ - 2019д (на період карантину),   21 травня – 24 травня 2020 р. (завантажити розклад

Розклад занять студентів 1 курсу спеціальності «Психологія», група ПКО - 2019д (на період карантину,  15 травня – 17 травня 2020 р. (завантажити розклад)

Розклад занять студентів 1 курсу спеціальності «Психологія», група ПВШ - 2019д (на період карантину),  15 травня – 17 травня 2020 р. (завантажити розклад)

Розклад занять настановної теоретичної  та заліково-екзаменаційної сесії студентів групи ПБ-2019 12 травня – 17 травня 2020 р. (завантажити розклад

Розклад занять настановної теоретичної  та заліково-екзаменаційної сесії студентів групи ПБ-2019 18 травня – 23 травня 2020 р. (завантажити розклад

Розклад 08.05 - 10.05 для ПКО (завантажити розклад)

Розклад 08.05 - 10.05для ПВШ (завантажити розклад)

Розклад 01.05 - 03.05 для ПКО (завантажити розклад)

Розклад 01.05 - 03.05 для ПВШ (завантажити розклад)

Розклад 24 - 26.04 для ПКО  (завантажити розклад)

Розклад 24 - 26.04 для ПВШ (завантажити розклад)

Розклад 17-18.04 для ПКО (завантажити розклад)

Розклад 17-18.04 для ПВШ (завантажити розклад)
Розклад 10.04-12.04 для ПКО (завантажити розклад)
Розклад 10.04-12.04 для ПВШ (завантажити розклад)

РОЗКЛАД МАГІСТРИ (завантажити)

РОЗКЛАД БАКАЛАВРИ (завантажити)

Спеціальність 101 «Екологія» 

РОЗКЛАД МАГІСТРИ/MASTER'S SCHEDULE

Розклад занять студентів 1 курсу групи МЕП-2020д 10-13.12.2020 р.

https://drive.google.com/file/d/1mwYHv8-tEf42WwKsUH6_d-unokscKhzs/view?usp=sharing

Розклад занять студентів 1 курсу групи МЕП-2020д 03-06.12.2020 р.

https://drive.google.com/file/d/1xG3XISd6JYmH5GeH-b4T6V5_NW9fHPzb/view?usp=sharing

Розклад занять студентів 1 курсу групи МЕП-2020д 26-29.11.2020 р.

https://drive.google.com/file/d/1jBNOYcPFZQ-t2uSxLSfeQTWG0zW05NQP/view?usp=sharing

Розклад занять студентів 1 курсу групи МЕП-2020д 19-22.11.2020 р.

https://drive.google.com/file/d/1QGtgEFgVKYKIv1RK5Y2TNOEbaETD6dd7/view?usp=sharing

Розклад занять студентів 1 курсу групи МЕП-2020д 13-15.11.2020 р.

https://drive.google.com/file/d/1patcY4fIOLUbsscOPtdQeeAp2Rz3MrDg/view?usp=sharing

Розклад занять студентів 1 курсу групи МЕП-2020д 06-08.11.2020 р.

https://drive.google.com/file/d/16ffhEbS5t29L0TcOcVEiyU-Aoj-WNuPz/view?usp=sharing

Розклад занять студентів 1 курсу групи МЕП-2020д 30.10-01.11.2020 р.

https://drive.google.com/file/d/1u6eaGis3UZ7qA_8xBsA4QLApkenB_PKV/view?usp=sharing

Розклад занять студентів 1 курсу групи МЕП-2020д 23-25.10.2020 р.

https://drive.google.com/file/d/1jFWlynY3WGJiRjfgmMO-cH6aEX1xj2i3/view?usp=sharing

Розклад занять студентів 1 курсу групи МЕП-2020д 16-18.10.2020 р.

https://drive.google.com/file/d/1euNEo-ZkMOdfujLKMtRvjtyElX9YYO7K/view?usp=sharing

Розклад занять студентів 1 курсу групи МЕП-2020д 09-11.10.2020 р.

https://drive.google.com/file/d/1EM5OXfoMqwohDKeWzAjnZDlBMWcOCvMx/view?usp=sharing

Розклад занять студентів 1 курсу групи МЕП-2020д 02-04.10.2020 р.

https://drive.google.com/file/d/1ZsMwah13u3SF9h1NYX1YOrNwdru4H_Oq/view?usp=sharing

Розклад занять студентів 1 курсу групи МЕП-2020д 25-27.09.2020 р.

https://drive.google.com/file/d/1au2CHUfAck9H07PwjN0DAfdMGeVGg0Gk/view?usp=sharing

Розклад занять студентів 1 курсу групи МЕП-2020д 18-20.09.2020 р.

https://drive.google.com/file/d/1kAMXzcwaP0Hrib68BiWA3bhtm17wMy22/view?usp=sharing

Розклади занять за дистанційною формою навчання на період карантину

29-31 травня 2020 р.
https://drive.google.com/file/d/1mfseILnPVOoKXBqevxISrtcamCdxSlfe/view?usp=sharing


22-24 травня 2020 р.
https://drive.google.com/file/d/14r8uszC_NcZd44753bnE3e_8Qh7fdzkS/view?usp=sharing


08-10 травня 2020 р.
https://drive.google.com/file/d/1HeYOaMhpKK5YwxIgfeK7_1Ew943E4st4/view?usp=sharing


02-03 травня 2020 р.
https://drive.google.com/file/d/1fw0iSDrvqs1UKdUmyH3L2z6RZ2fDtLn3/view?usp=sharing


24-26 квітня 020 р.
https://drive.google.com/file/d/1SmngKCRauF3LEfvK_2IjSDL5IDSKmbl8/view?usp=sharing


17-18 квітня 2020 р.
https://drive.google.com/file/d/1L2AdMTlU0KOQyoj1ycpGKPTs9SCsPUq5/view?usp=sharing


10-12 квітня 2020 р.
https://drive.google.com/file/d/1YwvtlRqr0HyvAHK_ZvzfPdbJldaxUlpk/view?usp=sharing


03-05 квітня 2020 р.
https://drive.google.com/file/d/10TxoUAOO6nH7-a0C1891-zqsEIcyht5-/view?usp=sharing


27-29 березня 2020 р.
https://drive.google.com/file/d/1dsSIgz_HgVROW5iabMUfeDBygmHXgYfT/view?usp=sharing

 

Код приєднання до Класу для студентів спеціальності 101 "Екологія" - haggybg

ПІБ викладача
Категорія слухачів
Тема
Посилання на матеріали презентації та вебінар
Матохнюк Л.О.
Студенти спеціальності 053 «Психологія»
 Google Форма.
Створення тесту.
Пойда С.А.
Студенти спеціальності 101 «Екологія»
Створення презентацій та їх практичне використаня при обробці та представленні  геоінформаційних даних
Запис вебінару https://cutt.ly/JtRwT7y
Ключ приєднання до класу haggybg
Мудрак О.В.
Студенти спеціальності 101 «Екологія»
Екологічна паспортизація
Рябоконь О.В.
Студенти спеціальності 101 «Екологія»
Екологічний туризм
Поліщук В.М.
Студенти спеціальності 101 «Екологія»
Екологічна стандартизація і сертифікація
Мудрак О.В.
Студенти спеціальності 101 «Екологія»
Збалансоване природокористування
Посилання на вебінари для студентів спеціальності 053 «Психологія»
Прізвище
Посилання
Посилання для мобільного телефона
Матохнюк Л.О.
vnv-otfw-mso
Яцюк М.В.
Томчук С. М.
Пилявець Н.І.
Коц О.І.
Драченко В.В.
csu-eead-smj
Чопик Л.І.
ojj-zpae-vfu
Петренко Ю.І.
uwu-dxti-sez
Іванюк І.С.
Томчук М.І.

 Посилання на вебінари для студентів спеціальності 101 "Екологія"

Прізвище
Посилання
Посилання для мобільного телефона
Мудрак О.В.
ehc-oabd-cck
Поліщук В.М.
zfj-wwmq-sfw
Балтремус К.А.
hgn-jdmj-qtp
Тарасенко Г.С.
exk-vvch-oqm
Шевченко І.А.
ypj-yohq-pmv