VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Статті

Навчально-методичний семінар для педагогічних працівників області з питань взаємодії з батьківською громадою «Родинна твердиня»

Кінець жовтня – початок листопада для Вінницької академії неперервної освіти традиційно знаменний проведенням навчально-методичного семінару для педагогічних працівників області з питань взаємодії з батьківською громадою «Родинна твердиня». Семінар проводиться спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Міжнародний шкільний проект Україна – США». Цього року учасники семінару дізналися про методи роботи з батьками в умовах реалізації концепції «Нова українська школа», коли батьки учнів та педагоги починають працювати в умовах партнерства.

Серед учасників семінару, окрім вчителів середніх загальноосвітніх навчальних закладів, вперше були вихователі дошкільних навчальних установ, які з цікавістю сприймали усе, що відбувалося під час презентацій, активно працювали в малих групах. Це говорить про те, що програма «Родинна твердиня» є універсальною і проблеми налагодження конструктивного контакту з батьками є на всіх рівнях. Традиційно кожний учасник отримав тематичну літературу та електронний варіант посібника «Родинна твердиня» для можливості працювати вже безпосередньо у своєму навчальному закладі.

Дякуємо всім учасникам, координаторам проекту – Олегу та Галині Каргіним, педагогу та журналісту з США Джері Гібору; Тетяні Галич, яка є керівником проекту у Вінницькій області та проректору з міжнародного співробітництва Олені Герасімовій, яка є куратором таких семінарів. Сподіваємось на нові зустрічі в наступному році.

IMG 0921

IMG 0922

IMG 0923

IMG 0924

IMG 0925

IMG 0926

IMG 0927

IMG 0928

Міжнародний освітній проект " Schools Online – Digital Collaborative Learning”

Учні гуманітарної гімназії ім. М.І. Пирогова  № 1, під керівництвом вчителя англійської мови Анни Букатко, взяли участь у проекті під називою "SchoolsOnline – Digital Collaborative Learning".

В цьому проекті учні 10-х класів мали  можливість поспілкуватись, обмінятись інформацією, досвідом, дізнатись про традиції, культуру однолітків, які живуть у Ізраїлі, а ті в своєї чергу - про культуру та традиції українців. Це все відбувалось із застосуванням різноманітних платформ  PadletMentimeter, відеоконференцій, відеопрезентацій. Це  все відбувалося під керівництвом проректора з міжнародного співробітництва  КВНЗ "Вінницька академія неперервної освіти" Герасімової О.В. та  за підтримки Міністерства освіти Ізраїлю та організації MASHAV.

image 0 02 04 3fe5cf65a9eedb1f4c837a8113ec81f16bee2a5abd8164f8710772f66833ff83 V

image 0 02 04 66a7d057d76d8810e26774c2b18eb7e24a950a5d381e27b01991bc9158e54472 V

image 0 02 04 eac3ff49721330d0ed2fe13ab9f840c27c9d7f67770f6d3c857c4179d7998c57 V

Колаборативне навчання вінницьких та ізраїльських учнів продовжується…

Як чудово пізнавати світ навколо! 6 березня 2018 року учні    7-А класу та вчитель Добровольська Л.Д. Вінницької гімназії №2 провели скайп-зустріч з учнями школи-партнера Hayovel та їхнім вчителем Шелі з Ізраїлю. Це стало можливим завдяки участі школи у міжнародному проекті «SchoolsOnlineDigitalCollaborativeLearning», координатором якого є проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Олена Герасімова. У рамках цього проекту учні двох шкіл мають провести ще дві такі зустрічі. Перший наш досвід був пов'язаний зі знайомством та обговоренням шкільного життя однолітків в Україні та Ізраїлі. Школярі жваво обмінювались питаннями, уважно слухали відповіді, активно коментували та доповнювали один одного. Дітей цікавила інформація про шкільні предмети у школах та улюблені уроки, про позашкільні інтереси підлітків двох країн, про умови навчання та історії шкіл, про вчителів та однокласників. Атмосфера зустрічі була невимушеною та толерантною, що сприяло вільному спілкуванню підлітків на теми, які їх цікавлять. Семикласники одержали масу позитивних вражень, неоціненний досвід, знання і реальну можливість вдосконалювати навички спілкування англійською мовою. Одним словом, півгодини пролетіли швидко. А скільки ще залишилось питань, які бентежать уяву дітей! Підготуємо ці питання до наступних скайп-зустрічей.

 

Конкурс «SPELLING BEE»

4 грудня в комунальному вищому навчальному закладі «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся обласний етап конкурсу «SpellingBee», де найкращого знавця англійського правопису та граматики було обрано серед понад 60-ти фіналістів міських та районних етапів змагань серед школярів різних вікових категорій.

         Вперше конкурс було проведено минулого року за ініціативи О.В. Герасімової – проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва, у рік, об’явлений президентом України «Роком англійської мови». Формат такої роботи надзвичайно сподобався дітям і вчителям, отже було вирішено зробити конкурс традиційним, щорічним. Як і минулого року, відбувалося змагання серед найграмотніших учнів напередодні дня Святого Миколая – свята радощів і подарунків, солодощів і несподіванок.

Учасників конкурсу привітала заступник директора Департаменту освіти та науки Вінницької ОДА Олена Чорна, наголосивши, що знання  англійської мови відкриває дітям більше можливостей для реалізації своїх планів та мрій. Також з вітальним словом до конкурсантів звернувся депутат Вінницької обласної Ради, меценат заходу – Геннадій Вацак, який постійно підтримує талановиту молодь у різних галузях науки, мистецтва та спорту. Особисто прибувши на конкурс, пан Вацак вразив усіх присутніх промовою англійською мовою на гарному професійному рівні. Під час церемонії відкриття обласного етапу конкурсу Геннадій Анатолійович мотивував учнів та всіх присутніх до вивчення іноземної мови, власним прикладом демонструючи необхідність знання, зокрема, англійської: він розповів, що у свій час не приділяв достатньої уваги цьому предмету, а зараз він постійно вдосконалює знання мови, багато працює, знаходить час.

         Конкурсантів також привітали в on-line режимі педагоги з США, Англії та Ізраїлю, побажали перемоги найсильнішому і заохочували до вивчення англійської мови також.

         Сам конкурс відбувся чітко й злагоджено, на сцені всі учасники мали змоги продемонструвати свою майстерність у присутності глядачів, педагогів, лише за номерами, не називаючи прізвищ, школи, населеного пункту. Жодних нарікань ні в кого не було – усе прозоро, чесно.

         Кожна номінація мала своїх переможців. Так, у номінації серед учнів 5-6 класів перше місце посіла Житнікова Софія, учениця 6 класу КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 м.Хмільника», диплом другого ступеня отримала Габрик Іванна, учениця 6 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 м.Калинівки.

         У номінації серед учнів 7-9 класів диплом першого ступеня отримав Цвик Денис, учень 9 класу Тульчинської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 Тульчинського району, другого ступеня – Мандрик Вікторія, учениця 9 класу СЗШ І-ІІІ ступенів № 1 с.Городківка Крижопільського району.

         Серед учнів 10-11 класів найкращими виявилися Вербовенко Данило, учень 11 класу НВК: Гайсинська СЗШ інтернат І-ІІІ ступенів – гімназія Гайсинського району (диплом І ступеня) та Федорова Вероніка, учениця 11 класу Тульчинської ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 (диплом ІІ ступеня).

         Переможців було обрано журі за результатами конкурсу. Але на дітей очікували й несподіванки: меценат конкурсу Г.А.Вацак особисто відзначив по одному учаснику в кожній номінації, які були дуже близько до перемоги та вразили його своїми знаннями. Вони теж отримали грошові премії в розмірі 500 грн.

 Переможці ж мали спеціальні нагороди – грошові премії у розмірі 1000 грн. та 800 грн., торти від «Кондитерського дому Вацак», дипломи та спеціальні, традиційні призи від Академії у вигляді бджілок. А всі учасники отримали набір солодощів від «Кондитерського дому Вацак» та дипломи учасників конкурсу. Доброзичлива атмосфера, що панувала в залі, прозорість оцінювання, присутність спостерігачів та вболівальників, а особливо, велика кількість подарунків та призів для всіх учасників змагання створили піднесене відчуття свята, вір у власні сили та прагнення до перемог у майбутньому. Не було жодних сліз чи нарікань, а це свідчить про високий рівень організації та проведення подібного змагання. Г.А.Вацак відзначив високий рівень підготовки учасників та ще раз наголосив на необхідності вивчення іноземних мов, підвищення інтелектуального потенціалу нашої країни та вихованні духу здорової конкуренції у чесному змаганні й постійного прагнення зростання й власного вдосконалення.

       Комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти», школярі навчальних закладів області й міста Вінниці, педагоги висловлюють щиру подяку людині, завдяки якій стало можливим проведення конкурсу «SpellingBee», відзначення найкращого знавця англійського правопису й граматики та заохочення учнів до подальшого вивчення іноземних мов і прагнення до перемоги, - Геннадію Анатолійовичу Вацаку. А наш меценат запропонував й подальшу співпрацю з академією у форматі проведення конкурсів та змагань серед учнів на знання іноземних мов.