VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Статті

Учні та освітяни м. Каунас Литовської Республіки побували в Іллінецькій об’єднаній територіальній громаді

17 травня, учні та освітяни Литовської Республіки з дружнім візитом завітали до Іллінецького району. Гостей з м. Каунас  зустрічали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Любаревич, заступник голови райдержадміністрації Валентина Поїзд, голова Іллінецької міської ради Володимир Ящук, перший заступник Іллінецького міського голови Олег Дмитрик, заступник Іллінецького міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець. Більше інформації перейти

 

Image03

Image11Image18

Освітяни Вінниччини та Каунасу обмінялися досвідом впровадження реформ та євроінтеграційних процесів в освітній галузі

Сьогодні, 16 травня, в облдержадміністрації відбулася партнерська зустріч заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка з представниками литовської делегації освітян з міста Каунас (Литва) в рамках організації спільних освітніх проектів. Подробиці зустрічі на сайті: перейти

Image2

Image6Image9

Продовження співробітництва з Центром підвищення кваліфікації вчителів м. Каунас Литовської Республіки

Двадцять вісім литовських школярів з м. Каунас завітали на Вінниччину. Майже тридцять дітей з шести навчальних закладів м. Каунасу Литовської Республіки приїхали на чолі з директором Департаменту освіти м. Каунас Литовської Республіки.

Приймає "Вінницька академія неперервної освіти" разом із Департаментом освіти і науки Вінницької ОДА та загальноосвітні заклади № 1, 2, 4, 7, 18, технічний ліцей Вінницької міської ради, № 4 Хмільницької міської ради та ЗОШ с. Агрономічне Вінницького району.

Детальніше про неформальну зустріч литовських школярів і освітян з керівниками освіти області та міста читайте на веб-сторінці Вінницької ОДА: перейти

Image08Image04Image09

 

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ОСВІТНІХ РЕФОРМ В УКРАЇНІ. KULTUR KONTAKT AUSTRIA – ВНЗ ППО Україна (Київ, Одеса, Вінниця, Житомир)

26-27 березня 2019 року відбувся перший з серії навчальних модулів для регіональних тренерів у рамках австрійсько-українського проекту «Компетентності лідерства та менеджменту для розвитку якості в опорних школах». Австрійську тренерську групу представили експерти з Австрії: mg. Августа Зайдль, Моніка Мотт, Міхаела Збурні.

Експерти з КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» (регіональний координатор проекту – dr.Олена Герасімова та регіональні тренери: dr. Ольга Рябоконь, dr. Леся Києнко-Романюк, mg. Валентина Ковальчук, mg. Олеся Коц) разом з колегами з Києва, Одеси та Житомира активно долучилися до обговорення змісту програми розвитку компетентності управління якістю для лідерів опорних шкіл.

Серед ключових питань, що обговорювалися в ході першого модуля для регіональних тренерів: якість школи – принципи та основні аспекти; структура системи навчання, розробка цілей та роз’яснення змісту серії модулів та курсу з опорними школами; основи теорії груп та команд.

Учасники презентували регіональні здобутки на шляху створення і розвитку опорних шкіл та обговорювали шляхи набуття компетентності лідерства та менеджменту шкільними командами від опорних закладів освіти.

Попереду багато енергійної спільної праці для успішної реалізації освітніх реформ в Україні.

12345654

1а

2

2а2

012345

Ізраїльсько-український проект «Schools Online - Digital Collaborative Learning 2019” розпочато!

Отримавши позитивні відгуки від учителів та учнів від міжнародного проекту з навчальними закладами Ізраїлю 2017-2018, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Олена Герасімова, яка виступає координатором даного проекту, залучила нових учасників 2018-2019 ,а саме: загальноосвітні заклади № 33, 2, 1 м. Вінниці.

16 січня 2019 року учні загальноосвітньої школи № 33 м. Вінниця та SmadarSchool м. Герцлія (Ізраїль) провели першу відео-конференцію в рамках міжнародного проекту “Школи Online – цифрове колаборативне навчання”.

«Для школярів участь у цьому проекти — це можливість зануритися в іншомовне середовище, підвищити свою мотивацію до вивчення іноземних мов, познайомитися з культурою іншої країни, а також розширити свій власний світогляд.

Під час проведення зустрічі учні обмінялись інформацією про себе, свої родини, свої захоплення, навчання у школі. Діти з натхненням розповідали про свої улюблені музикальні групи, футбольні команди, а також соціальні мережі. Напруження хвилювання на початку відео конференції поступово переросло в цікавий діалог.

Учні отримали велике задоволення від спілкування зі своїми однолітками з закордону та з нетерпінням очікують на наступне завдання та відео зустріч,» - прокоментувала перший етап проекту вчитель англійської мови ЗШ І-ІІІ ступенів №33 Неля Станіславівна Камінська.

 

^3EBE08B0D4F0155E1AB92ACBDB8FF018443567349A7D899043^pimgpsh fullsize distr

^3C076E40A3C0E4B124A0F46484062A012F67353C3D817836ED^pimgpsh fullsize distr

^C8B3ACD7CDEC24294BB7028140DFD849D3A2F21D755478E45C^pimgpsh fullsize distr