VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Статті

Реєстрація

Фахові курси Авторські та тематичні курси

Термін навчання Категорія слухачів Реєстрація
1 24.01 – 27.01 –І етап
(30.01-12.06 – ІІ етап)
13.06 – 16.06 – ІІІ етап
Директори ЗЗСО, завідувачі філій опорних закладів (які вперше призначені на посаду) Реєструватись
2 17.01 – 20.01 – І етап
(23.01-05.06 – ІІ етап)
06.06 – 09.06 – ІІІ етап
Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО (які вперше призначені на посаду) Реєструватись
3 10.01 – 13.01 Учителі історії Реєструватись
4 10.01 – 13.01 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Реєструватись
5 10.01 – 13.01 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл,3 клас) Реєструватись
6 10.01 – 13.01 Педагоги-організатори Реєструватись
7 17.01 – 20.01 Учителі англійської мови Реєструватись
8 17.01 – 20.01 Учителі інформатики Реєструватись
9 17.01 – 20.01 Учителі географії Реєструватись
10 17.01 – 20.01 Учителі образотворчого мистецтва Реєструватись
11 17.01 – 20.01 Учителі фізичної культури Реєструватись
12 17.01 – 20.01 Учителі початкових класів НУШ з проблеми «Діяльнісний підхід у щоденних практиках педагогів початкової школи» (які пройшли навчання за базовими типовими програмами МОН, І та ІІ цикли) Реєструватись
13 17.01 – 20.01 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Реєструватись
14 24.01 – 27.01 Практичні психологи Реєструватись
15 24.01 – 27.01 Учителі історії та правознавства Реєструватись
16 24.01 – 27.01 Учителі хімії Реєструватись
17 24.01 – 27.01 Вихователі груп подовженого дня Реєструватись
18 31.01 – 03.02 Заступники директорів шкіл з виховної роботи (зі стажем роботи понад 5 років) Реєструватись
19 31.01 – 03.02 Учителі зарубіжної літератури Реєструватись
20 31.01 – 03.02 Учителі німецької мови Реєструватись
21 31.01 – 03.02 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Реєструватись
22 31.01 – 03.02 Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (чол.) Реєструватись
23 31.01 – 03.02 Учителі основ здоров'я Реєструватись
24 31.01 – 03.02 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл,3 клас) Реєструватись
25 31.01 – 03.02 Учителі фізичної культури та ЛФК спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Реєструватись
26 31.01 – 03.02 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Реєструватись
27 09.01 – 13.01 – І етап
(16.01-30.06 – ІІ етап)
03.07 – 07.07 – ІІІ етап
Керівники гуртків ЗПО (інтелектуально-технічний напрям) Реєструватись
28 09.01 – 13.01 – І етап
(16.01-09.06 – ІІ етап)
12.06 – 16.06 – ІІІ етап
Директори ЗДО (зі стажем роботи до 5 років) Реєструватись
29 16.01 – 20.01 – І етап
(23.01-23.06 – ІІ етап)
26.06 – 30.06 – ІІІ етап
Директори ЗДО (зі стажем роботи понад 5 років) Реєструватись
30 23.01 – 27.01 – І етап
(30.01-30.06 – ІІ етап)
03.07 – 07.07 – ІІ етап
Вихователі-методисти ЗДО (за посадою) Реєструватись
31 30.01 – 03.02 – І етап
(06.02-07.07 – ІІ етап)
10.07 – 14.07 – ІІІ етап
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста) Реєструватись
32 23.01 – 27.01 – І етап
(30.01-23.06 – ІІ етап)
26.06 – 30.06 – ІІІ етап
Асистенти вихователів ЗДО Реєструватись
33 24.01 – 27.01 – І етап
(30.01-26.06 – ІІ етап)
27.06 – 30.06 – ІIІ етап
Шкільні бібліотекарі Реєструватись

Термін навчання Категорія слухачів Реєстрація
1 07.02 – 10.02 – І етап
(13.02-19.06 – ІІ етап)
20.06 – 23.06 – ІІІ етап
Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО (які вперше призначені на посаду) Реєструватись
2 07.02 – 10.02 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІ рівнів Реєструватись
3 07.02 – 10.02 Учителі англійської мови Реєструватись
4 07.02 – 10.02 Учителі історії Реєструватись
5 07.02 – 10.02 Вихователі спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Реєструватись
6 07.02 – 10.02 Керівники гуртків (різні напрями) Реєструватись
7 14.02 – 17.02 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Реєструватись
8 14.02 – 17.02 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Реєструватись
9 14.02 – 17.02 Учителі біології та екології Реєструватись
10 14.02 – 17.02 Учителі трудового навчання (технологій)і креслення (жін.) Реєструватись
11 14.02 – 17.02 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – І цикл, 2 клас) Реєструватись
12 14.02 – 17.02 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Реєструватись
13 21.02 – 24.02 Директори ЗЗСО І-ІІІ рівнів (зі стажем роботи до 5 років) Реєструватись
14 21.02 – 24.02 Практичні психологи Реєструватись
15 21.02 – 24.02 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Реєструватись
16 21.02 – 24.02 Учителі зарубіжної літератури Реєструватись
17 21.02 – 24.02 Учителі хімії Реєструватись
18 21.02 – 24.02 Учителі захисту України (чол.) Реєструватись
19 21.02 – 24.02 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 4 клас) Реєструватись
20 21.02 – 24.02 Учителі-логопеди, вчителі розвитку мовлення всіх типів закладів освіти Реєструватись
21.02-24.02 – І етап
(27.02-12.06 – ІІ етап)
13.06 – 16.06 – ІІІ етап
Заступники директорів з виховної роботи ЗЗСО (які вперше призначені на посаду) Реєструватись
21 28.02 – 03.03 Учителі англійської мови Реєструватись
22 28.02 – 03.03 Учителі історії та правознавства Реєструватись
23 28.02 – 03.03 Учителі математики ЗЗСО І-ІІ рівнів Реєструватись
24 28.02 – 03.03 Учителі інформатики Реєструватись
25 28.02 – 03.03 Учителі географії Реєструватись
26 28.02 – 03.03 Учителі початкових класів НУШ з проблеми «Діяльнісний підхід у щоденних практиках педагогів початкової школи» (які пройшли навчання за базовими типовими програмами МОН, І та ІІ цикли) Реєструватись
27 28.02 – 03.03 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Реєструватись
28 27.02 – 03.03 – І етап
(06.03-08.09 – ІІ етап)
11.09 – 15.09 – ІІІ етап
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста) Реєструватись
29 20.02 – 24.02 – І етап
(27.02-01.09 – ІІ етап)
04.09 – 08.09 – ІІІ етап
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра) Реєструватись
30 13.02 – 17.02 – І етап
(20.02-25.08– ІІ етап)
28.08 – 01.09 – ІІІ етап
Керівники музичні ЗДО Реєструватись
31 28.02 – 03.03 – І етап
(06.03-10.07 – ІІ етап)
11.07 – 14.07 – ІІІ етап
Шкільні бібліотекарі Реєструватись

Термін навчання Категорія слухачів Реєстрація
1 07.03 – 10.03 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІ рівнів Реєструватись
2 07.03 – 10.03 Учителі фізики Реєструватись
3 07.03 – 10.03 Учителі музичного мистецтва Реєструватись
4 07.03 – 10.03 Учителі фізичної культури Реєструватись
5 07.03 – 10.03 Вихователі груп подовженого дня Реєструватись
6 14.03 – 17.03 Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО І-ІІІ рівнів(зі стажем роботи до 5 років) Реєструватись
7 14.03 – 17.03 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Реєструватись
8 14.03 – 17.03 Учителі зарубіжної літератури Реєструватись
9 14.03 – 17.03 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Реєструватись
10 14.03 – 17.03 Учителі хімії Реєструватись
11 14.03 – 17.03 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 3 клас) Реєструватись
12 14.03 – 17.03 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Реєструватись
13 21.03 – 24.03 Директори закладів ЗЗСО І-ІІІ рівнів (зі стажем роботи понад 5 років) Реєструватись
14 21.03 – 24.03 Учителі біології та екології Реєструватись
15 21.03 – 24.03 Учителі етики та курсів духовно-морального спрямування НУШ (5 кл.) Реєструватись
16 21.03 – 24.03 Учителі образотворчого мистецтва Реєструватись
17 21.03 – 24.03 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – І цикл, 2 клас) Реєструватись
18 21.03 – 24.03 Учителі початкових класів спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Реєструватись
19 28.03 – 31.03 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Реєструватись
20 28.03 – 31.03 Учителі англійської мови, які викладають предмет у 1-2 класах НУШ Реєструватись
21 28.03 – 31.03 Учителі фізики та астрономії Реєструватись
22 28.03 – 31.03 Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (жін.) Реєструватись
23 28.03 – 31.03 Учителі фізичної культури та захисту України Реєструватись
24 28.03 – 31.03 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 3 клас) Реєструватись
25 28.03 – 31.03 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Реєструватись
26 21.03 – 24.03 Фахівці (консультанти) ІРЦ Реєструватись
27 06.03 – 10.03 – І етап
(13.03-15.09 – ІІ етап)
18.09 – 22.09 – ІІІ етап
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста) Реєструватись
28 20.03 – 24.03 – І етап
(27.03-06.10 – ІІ етап)
09.10 – 13.10 – ІІІ етап
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста) Реєструватись
29 13.03 – 17.03 – І етап
(20.03-29.09 – ІІ етап)
02.10 – 06.10 – ІІІ етап
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра) Реєструватись
30 27.03 – 31.03 – І етап
(03.04-13.10 – ІІ етап)
16.10 – 20.10 – ІІІ етап
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра) Реєструватись
31 20.03 – 24.03 – І етап
(27.03-13.10 – ІІ етап)
16.10 – 20.10 – ІІІ етап
Практичні психологи ЗДО Реєструватись

Термін навчання Категорія слухачів Реєстрація
1 04.04 – 07.04 Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО І-ІІІ рівнів (зі стажем роботи до 5 років) Реєструватись
2 04.04 – 07.04 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Реєструватись
3 04.04 – 07.04 Учителі біології та екології Реєструватись
4 04.04 – 07.04 Учителі початкових класів НУШ з проблеми «Діяльнісний підхід у щоденних практиках педагогів початкової школи» (які пройшли навчання за базовими типовими програмами МОН, І та ІІ цикли) Реєструватись
5 04.04 – 07.04 Учителі трудового навчання та соціально-побутового орієнтування спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Реєструватись
6 04.04 – 07.04 Педагоги-організатори Реєструватись
7 11.04 – 14.04 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Реєструватись
8 11.04 – 14.04 Учителі зарубіжної літератури Реєструватись
9 11.04 – 14.04 Учителі англійської мови Реєструватись
10 11.04 – 14.04 Учителі історії та правознавства Реєструватись
11 11.04 – 14.04 Учителі географії Реєструватись
12 11.04 – 14.04 Учителі мистецтва (8-11 класи) Реєструватись
13 11.04 – 14.04 Учителі захисту України (жін.) Реєструватись
14 11.04 – 14.04 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 3 клас) Реєструватись
15 18.04 – 21.04 Заступники директорів шкіл з виховної роботи (зі стажем роботи до 5 років) Реєструватись
16 18.04 – 21.04 Соціальні педагоги Реєструватись
17 18.04 – 21.04 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Реєструватись
18 18.04 – 21.04 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Реєструватись
19 18.04 – 21.04 Учителі інформатики Реєструватись
20 18.04 – 21.04 Учителі хімії Реєструватись
21 18.04 – 21.04 Учителі основ здоров'я Реєструватись
22 18.04 – 21.04 Учителі початкових класів НУШ з проблеми «Діяльнісний підхід у щоденних практиках педагогів початкової школи» (які пройшли навчання за базовими типовими програмами МОН, І та ІІ цикли) Реєструватись
23 18.04 – 21.04 Консультанти ЦПР ПП Реєструватись
24 25.04 – 28.04 Директори закладів ЗЗСО І-ІІІ рівнів (зі стажем роботи понад 5 років) Реєструватись
25 25.04 – 28.04 Учителі музичного мистецтва Реєструватись
26 25.04 – 28.04 Учителі фізичної культури Реєструватись
27 25.04 – 28.04 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 3 клас Реєструватись
28 25.04 – 28.04 Вихователі груп подовженого дня Реєструватись
29 25.04 – 28.04 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Реєструватись
29 10.04 – 14.04 – І етап
(17.04 – 27.10 – ІІ етап)
30.10 – 03.11 – ІІІ етап
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста) Реєструватись
30 24.04 – 28.04 – І етап
(01.05-10.11 – ІІ етап)
13.11 – 17.11 – ІІІ етап
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста) Реєструватись
31 03.04 – 07.04 – І етап
(10.04-20.10 – ІІ етап)
23.10 – 27.10 – ІІІ етап
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра) Реєструватись
32 17.04 – 21.04 – І етап
(23.04-03.11 – ІІ етап)
06.11 – 10.11 – ІІІ етап
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра) Реєструватись
33 25.04 – 28.04 – І етап
(01.05-30.10 – ІІ етап)
31.10 – 03.11 – ІІІ етап
Шкільні бібліотекарі Реєструватись
33 03.04 – 07.04 – І етап
(10.04-06.10 – ІІ етап)
09.10 – 13.10 – ІІІ етап
Директори, заступники директорів. методисти та завдувачі ЗПО Реєструватись

Термін навчання Категорія слухачів Реєстрація
1 30.05 – 02.06 Психологи та консультанти ЦПР ПП, які здійснюють супровід професійного розвитку працівників психологічної служби Реєструватись
2 02.05 – 05.05 Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО І-ІІІ рівнів(зі стажем роботи понад 5 років) Реєструватись
3 02.05 – 05.05 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Реєструватись
4 02.05 – 05.05 Учителі географії Реєструватись
5 02.05 – 05.05 Учителі громадянської освіти Реєструватись
6 02.05 – 05.05 Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (чол.) Реєструватись
7 02.05 – 05.05 Учителі початкових класів НУШ з проблеми «Діяльнісний підхід у щоденних практиках педагогів початкової школи» (які пройшли навчання за базовими типовими програмами МОН, І та ІІ цикли) Реєструватись
8 02.05 – 05.05 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Реєструватись
9 16.05 – 19.05 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІ рівнів Реєструватись
10 16.05 – 19.05 Учителі фізики Реєструватись
11 16.05 – 19.05 Учителі інформатики Реєструватись
12 16.05 – 19.05 Учителі хімії Реєструватись
13 16.05 – 19.05 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 4 клас) Реєструватись
14 16.05 – 19.05 Педагоги-організатори Реєструватись
15 16.05 – 19.05 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Реєструватись
16 23.05 – 26.05 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Реєструватись
17 23.05 – 26.05 Учителі математики ЗЗСО І-ІІ рівнів Реєструватись
18 23.05 – 26.05 Учителі біології та екології Реєструватись
19 23.05 – 26.05 Учителі мистецтва (8-11 класи) Реєструватись
20 23.05 – 26.05 Вихователі спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Реєструватись
21 30.05 – 02.06 Практичні психологи Реєструватись
22 30.05 – 02.06 Учителі інформатики Реєструватись
23 30.05 – 02.06 Учителі фізичної культури Реєструватись
24 30.05 – 02.06 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Реєструватись
25 22.05 – 26.05 – І етап
(29.05-01.12 – ІІ етап)
04.12 – 08.12 – ІІІ етап
Керівник гуртків ЗПО (декоративно-ужитковий напрям) Реєструватись
26 29.05 – 02.06 – І етап
(05.06-24.11 – ІІ етап)
27.11 – 01.12 – ІІІ етап
Керівники гуртків ЗПО (військово-патріотичний, спортивний, туристично-краєзнавчий напрями) Реєструватись
27 15.05 – 19.05 – І етап
(22.05-17.11- ІІ етап)
20.11 – 24.11– ІІІ етап
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста) Реєструватись
28 22.05 – 26.05 – І етап
(29.05-24.11 – ІІ етап)
27.11 – 01.12 – ІІІ етап
Вихователі ЗДО (за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра) Реєструватись
29 29.05 – 02.06 – І етап
(05.06-01.12 – ІІ етап)
04.12 – 08.12 – ІІІ етап
Вихователі груп раннього віку ЗДО Реєструватись

Термін навчання Категорія слухачів Реєстрація
1 06.06 – 09.06 Учителі англійської мови, які викладають предмет у 1-2 класах НУШ Реєструватись
2 06.06 – 09.06 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 4 клас) Реєструватись
3 06.06 – 09.06 Учителі-логопеди, вчителі розвитку мовлення всіх типів закладів освіти Реєструватись
4 13.06 – 16.06 Учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ рівнів Реєструватись
5 13.06 – 16.06 Учителі математики ЗЗСО І-ІІІ рівнів Реєструватись
6 13.06 – 16.06 Учителі інформатики Реєструватись
7 13.06 – 16.06 Учителі предмету «Пізнаємо природу. Моя планета Земля» науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» (5 клас – 2023-2024 н.р.) Реєструватись
8 13.06 – 16.06 Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (жін.) Реєструватись
9 13.06 – 16.06 Учителі фізичної культури та захисту України Реєструватись
10 13.06 – 16.06 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл, 3 клас) Реєструватись
11 20.06 – 23.06 Учителі української мови та літератури науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» (5 клас – 2023-2024 н.р.) Реєструватись
12 20.06 – 23.06 Учителі математики науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» (5 клас – 2023-2024 н.р.) Реєструватись
13 20.06 – 23.06 Учителі англійської мови, які викладають предмет у 3-4 класах НУШ Реєструватись
14 20.06 – 23.06 Учителі фізики та астрономії Реєструватись
15 20.06 – 23.06 Учителі музичного мистецтва Реєструватись
16 20.06 – 23.06 Учителі основ здоров'я Реєструватись
17 20.06 – 23.06 Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – І цикл, 2 клас) Реєструватись
18 20.06 – 23.06 Вихователі супроводу дітей Реєструватись
19 20.06 – 23.06 Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Реєструватись
20 27.06 – 30.06 Учителі історії та правознавства Реєструватись
21 27.06 – 30.06 Учителі зарубіжної літератури науково-педагогічного проєкту «Інтелект України»(5 клас – 2023-2024 н.р.) Реєструватись
22 27.06 – 30.06 Учителі четвертих класів науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» (2023-2024 н.р.) Реєструватись
23 27.06 – 30.06 Вихователі спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів загальної середньої освіти Реєструватись
24 27.06 – 30.06 Педагоги-організатори Реєструватись
25 05.06 – 09.06 – І етап
(12.06-29.09 – ІІ етап)
02.10 – 06.10 – ІІІ етап
Асистенти вихователів ЗДО Реєструватись