Зустріч зі стейкхолдерами "Реалізація практичного спрямування підготовки майбутніх фахівців у галузі дошкільної освіти"
06 лютого 2024 року на кафедрі теорії, фахових методик та технологій дошкільної освіти відбулася зустріч зі стейкхолдерами "Реалізація практичного спрямування підготовки майбутніх фахівців у галузі дошкільної освіти". Модераторами зустрічі, яка пройшла у формі конструктивного діалогу, були завідувач кафедри теорії, фахових методик та технологій дошкільної освіти, доктор філософії Токар Любов Петрівна та методист коледжу Руда Тетяна Вікторівна.
У засіданні взяли участь:
- Войцехівський Костянтин Францович, директор КЗВО "Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж";
- Когутюк Оксана Василівна, заступник директора з навчальної роботи;
- Агейкіна-Старченко Тетяна Володимирівна, кандидат педагогічних наук, декан факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва;
- Федчишина Тетяна Леонідівна, заступник декана факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва;
- Молошнюк Людмила Василівна, завідувач відділу дошкільної освіти КЗВО "ВАБО";
- педагогічні та науково-педагогічні працівники кафедри теорії, фахових методик та технологій дошкільної освіти і циклової комісії викладачів дошкільних психолого-педагогічних дисциплін.
Модеративна зустріч зі стейкхолдерами дала змогу розробникам освітніх програм зі спеціальності 012 Дошкільна освіта домовитися про формат постійних контактів для обміну досвідом в реалізації практичної підготовки майбутніх фахівців у галузі дошкільної освіти.
![зображення viber 2024 02 07 14 53 35 227](/images/2024/06_02_2024/зображення_viber_2024-02-07_14-53-35-227.jpg)
![зображення viber 2024 02 07 14 53 53 611](/images/2024/06_02_2024/зображення_viber_2024-02-07_14-53-53-611.jpg)
![зображення viber 2024 02 07 14 54 00 394](/images/2024/06_02_2024/зображення_viber_2024-02-07_14-54-00-394.jpg)
![зображення viber 2024 02 07 14 53 35 142](/images/2024/06_02_2024/зображення_viber_2024-02-07_14-53-35-142.jpg)
Підготувала: Молошнюк Л.В.