VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Завідувач відділу управління освітніми закладами КЗВО «ВАБО» (Ковальчук В.І.) провела семінари-практикуми для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО Вінницької області

З 08 вересня по 15 вересня 2023 року завідувач відділу управління освітніми закладами КЗВО «ВАБО» (Ковальчук В.І.) провела семінари-практикуми (в онлайн форматі) для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Вінницької області з проблеми «Організація освітнього процесу в 2023-2024 н.р. у закладах загальної середньої освіти Вінницької області».

У семінарі взяли участь 387 педагогів з усіх територіальних громад нашої області. У 2023/2024 н.р. пріоритетними є такі напрями освітньої діяльності: забезпечення безперервності здобуття освіти дітьми в умовах воєнного стану; продовження реформи загальної середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа»; подолання втрат у навчанні, зумовлених військовою агресією рф на території нашої держави; просвіта з питань особистої безпеки; психологічна підтримка всіх учасників освітнього процесу.

Заступники директорів підкреслили практичну цінність інформації та порад, отриманих на заході, відзначили, що цей захід став для них свого роду "творчим майстер-класом" з покращення професійних знань.

гднгдгшжш

Підготували: Ковальчук В.І., Потапова О.В.