VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Статті

Слухачам очно-дистанційних курсів

Підвищення кваліфікації

керівних та педагогічних кадрів закладів освіти

за уніфікованою фаховою програмою

з проблеми НУШ:  «Розвиток критичного мислення у викладанні різних предметів»                                                                         та «Системно-творчий підхід до організації освітнього процесу»

Термін: з 20.07.2020 до 23.07.2020

Дистанційна форма навчання

з/п

Посилання для завантаження

Категорія слухачів

Посилання на навчання

Керівник

з  ПК

з телефона

1.    

Програма

Розклад

Список

Керівні та педагогічні кадри закладів освіти

https://meet.google.com/hkv-nbvi-wdz

hkv-nbvi-wdz

Ковальчук В.І.

096-35-27-961

2.    

Програма

Розклад

Список

Учителі початкових класів

https://meet.google.com/zmi-rvxs-jev

zmi-rvxs-jev

Конфедрат Ю.Ю.

098-45-07-601

ПРАЦІВНИКИ МЕТОДИЧНИХ СЛУЖБ
підвищення кваліфікації працівників методичної служби очно-дистанційних курсів.
ІІ- й етап (дистанційний)  з 01липня до 16 жовтня  2020 року
група №1 (21.04- 25.09.20),
група № 2(01.07- 16.10.20),
Початок о 15-год
(очно-дистанційна форма навчання, 120 год.)
Ключ приєднання до класу:urbo67j
Лектор
Посилання на вебінар (з ПК)
Посилання на вебінар
(з телефона)
Дата  та час проведення
Жарая С.Б
 

krm-wcks-oqp

Група №1 - 14.04.20 о 12-год, 03.09.20 о 15-год.;

Група 1, 2 23.07.20 о 15-год
 
Києнко-Романюк
Л.А.
qmg-ntnb-cxm

Група №1 

15.04.20, 27.08.20  о 15-год;

Група 1, 2
01.07.20 о 10 год.
Лукова М.Д.
hpd-mgeu-wnp

Група №1

14.04.20 о 16-год; 15.04.20 о 10-00.

Група 2
11.08.20 о 15-год.
Василенко Н.А.
zhb-tvpz-mmj

 

Група №1- 07.07.20, 16.07.20  о 15-год; 

 Група 2 -06.08.20, 13.08.20 о 15 год.
Кухарчук П.М.
 gvf-yphe-vvs

Група №1 

20.08.20  о 15 год

Група1,  2
24.08.20 о 15 год
Пойда С.А.
tns-bfqo-qjw
 
14.07.20 о 15 год.
Мазур Г.Ф.
zhb-tvpz-mmj
 
Група №1,2
 09.07.20, 04.08.20 о 15 год.
Радиш Я.Ф.
zhb-tvpz-mmj
 
Група 2
10.09.20 о 15.00
ШКІЛЬНІ БІБЛІОТЕКАРІ
(очно-дистанційна форма навчання, 120 год.)
Ключ приєднання до класу:rjpy375
Лектор
Посилання на вебінар (з ПК)
Посилання на вебінар
(з телефона)
Дата  та час проведення
Авраменко Н.О.
pab-ivbt-vvj
група 2
11.06 о 15.00
група 3 
11.06 о 17.00
Галич Т.В.
https://meet.google.com/ugu-xobg-mfp ugu-xobg-mfp
2 і 3 групи
15.06 о 12.30
Коваленко Л.В.
pha-iqnn-mdv
13.07 о 9.30
Коннова М.В.
https://meet.google.com/igs-zfix-ywm 1-а група
05.06 о 12.00
2-а група
05.06 о 15.00
3 група
19.06 о 14.00
Маляр О.В.
bto-wbia-ynd
2 група
10.06 о 13.00
3 група
12.06 o 11.00
Києнко-Романюк Л.А.
 
qmg-ntnb-cxm
2-а група
03.06 о 14.00
та о 15.30
3-я група
04.06 о 14.00
та о 15.30
Анцибор А.І.

https://meet.google.com/wbi-bget-xpa

wbi-bget-xpa

2 група
10.06 о 15.00
3 група
11.06 о 13.00
Шевченко І.А.
ypj-yohq-pmv

2 група

15.06 o 11.00

3 група

15.06 о 14.00

4 група

13.07 о 11.00

Юрчук Л.М.
mkr-yzwa-czb
07.05 o 15.00
КЕРІВНІ ТА ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
(очно-дистанційна форма навчання, 120 год.)
Ключ приєднання до класу:jathi2s
Лектор
Посилання на вебінар (з ПК)
Посилання на вебінар
(з телефона)
Дата  та час проведення
Шевченко І.А.
ypj-yohq-pmv
27.04 o 15.00
Балтремус К.А..
hpw-ctrs-goo
28.04 о 11.00
Жаровська О.П.
qaa-ccyo-gjj
15.04 о 13.00
Кущ О.П.
sxu-tjsc-dam
22.04 о 14.00
27.04 o 14.00
28.04 o 14.00
30.04 o 14.00
04.05 o 14.00
08.05 o 14.00
11.05 o 14.00
11.05 o 14.00
15.05 o 14.00
 
Нежданова Л.І.
ddj-ufgo-bvd
16.04 о 12.00
17.04 о 12.00
22.04 о 12.00
23. 04 о 12.00
24. 04 о 14.00
28.04 о 12.00
29. 04 о 12.00
06.05 о 12.00
Чопик Л.І.
ojj-zpae-vfu
23.04 о 12.00
Тарасенко Г.С.
 
exk-vvch-oqm

04.06  об 11-30

11.06  об  11-30

18.06  об11-30

25.06  об 11-30
Томчук С.М.
etx-jdzo-oxo
 
08.04 о 14.00
Яцюк М.В.
yam-yurj-pgq
08.04 о 12.00
Поліщук В.М
zfj-wwmq-sfw
14.04 о 15.00
ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
Керівники гуртків (декоративно-ужитковий напрям)
Керівники гуртків (інтелектуально-технічний напрям)
Керівники гуртків (художньо-естетичний та музично-естетичний напрями)
(очно-дистанційна форма навчання, 120 год.)
Ключ приєднання до класу 1 та 2 групи:6zpgalr
Ключ приєднання до класу 3 групи:l4ybpha
 
Лектор
Посилання на вебінар (з ПК)
Посилання на вебінар
(з телефона)
Дата  та час проведення
Києнко-Романюк Л.А.
 
qmg-ntnb-cxm
25.06 о 10.00 та об
11.30
Пойда С.А.
tns-bfqo-qjw
для 2 групи
26.06 о 10.00
для 3 групи
26.06 о 12.00
 
Авраменко 
Н.О.
pab-ivbt-vvj
02.07 о 9.00
Коннова М.В.
igs- zfix-ywm
24.06 о 15.00

 

Юрчук Л.М.
mkr-yzwa-czb
07.05 o 15.00
Семко М.І.
zpc-vddq-zhq
29.04 о 12.00
АСИСТЕНТИ ВИХОВАТЕЛІВ ЗДО В ІНКЛЮЗИВНІЙ ГРУПІ
ПРАКТИЧНІ ПСИХОЛОГИ ЗДО
(очно-дистанційна форма навчання, 120 год.)
Ключ приєднання до класу:iw7jp2d
Лектор
Посилання на вебінар (з ПК)
Посилання на вебінар
(з телефона)
Дата  та час проведення
Томчук С.М.
15.04 о 14.00
Чопик Л.І.
ojj-zpae-vfu
14.04 о 12.00
Яцюк М.В.
yam-yurj-pgq
15.04 о 12.00
КЕРІВНИКИ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИХ, СПОРТИВНИХ ТА
ТУРИСТИЧНО-КРАЄЗНАВЧИХ ГУРТКІВ
(очно-дистанційна форма навчання, 120 год.)
Ключ приєднання до класу:rycad7p
Лектор
Посилання на вебінар (з ПК)
Посилання на вебінар
(з телефона)
Дата  та час проведення
Жаровська О.П.
qaa-ccyo-gjj
17.04 о 13.00
Коннова М.В.
презентація
HNHxH2FuqYID1cW9rqdSn5pcSXWX
Практичне:
Pn8ihGUsvwIeDhoO_gn0GpIZjjfia1_Mv8aAI/edit
Тест:
MJF6hGfPIIqirX2FPYEYftCev52VzWkdF7s/edit
 
 
Поліщук В.М.
zfj-wwmq-sfw
22.04 о 15.00
КЕРІВНИКИ МУЗИЧНІ ЗДО
(очно-дистанційна форма навчання, 120 год.)
Ключ приєднання до класу:eps5pdp
Лектор
Посилання на вебінар (з ПК)
Посилання на вебінар
(з телефона)
Дата  та час проведення
Балтремус К.А.
hpw-ctrs-goo
28.04 о 11.00
Жаровська О.П.
qaa-ccyo-gjj
24.04 o 14.00
Поліщук В.М.
zfj-wwmq-sfw
21.04 о 16.00
Семко М.І.
zpc-vddq-zhq
06.05 о 12.00
Тарасенко  Г.С.
exk-vvch-oqm
10.04 о 12.00
Томчук С.М.
22.04 о 14.00
Чопик Л.І.
ojj-zpae-vfu
16.04 о 12.00
Яцюк М.В.
yam-yurj-pgq
22.04 о 12.00
 

 

 

 

 

 

-->

Кухарчук П.М.