VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Статті

Слухачам очно-дистанційних курсів

 

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

за уніфікованою фаховою програмою

Дистанційна форма навчання

з/п

Посилання для завантаження

Категорія слухачів

Посилання на навчання

Керівник

з  ПК

з телефона

Термін: з 19.10.2020 до 23.10.2020

1.     

Програма

Розклад

Список

Працівники методичних служб

https://meet.google.com/utu-ibun-gxy

utu-ibun-gxy

Василенко Надія Володимирівна,

0674318980

2.     

Програма

Розклад

Список

Вихователі закладів дошкільної освіти

https://meet.google.com/dsj-kamn-aom

dsj-kamn-aom

Русан Лариса Степанівна,

0963486323

3.     

Програма

Розклад

Список

 

Керівники гуртків закладів позашкільної освіти

https://meet.google.com/frz-unan-qna

frz-unan-qna

Дзигаленко Людмила Миколаївна,

0675268452

Термін: з 20.10.2020 до 23.10.2020

4.     

Програма

Розклад

Список

Заступники директорів з навчально-виховної роботи

https://meet.google.com/hkv-nbvi-wdz

hkv-nbvi-wdz

Ковальчук Валентина Іванівна,

0963527961

5.     

Програма

Розклад

Список

Учителі англійської мови, які викладають предмет у початкових класах

https://meet.google.com/kjf-uvke-own

kjf-uvke-own

Гусєва

Валентина Олександрівна,

 0972414161

6.     

Програма

Розклад

Список

Учителі інформатики

http://vitvd.vinnica.ua

Лесик Олексій Васильович,

0972524313

7.     

Програма

Розклад

Список

Учителіхімії

https://meet.google.com/saa-bnae-rgw

saa-bnae-rgw

Степанова Лариса Володимирівна,

0678560813

8.     

Програма

Розклад

Список

Учителі початкових класів

https://meet.google.com/bbt-jhne-ddx

bbt-jhne-ddx

Лесіна Олена Вікторівна,

0977175399

9.     

Програма

Розклад

Список

Учителі фізичної культури

https://meet.google.com/nai-ddww-sac

nai-ddww-sac

Гусєв Віктор Григорович,

0985927225

10. 

Програма

Розклад

Список

Учителі основ здоров’я

https://meet.google.com/trs-wdkj-fxd

trs-wdkj-fxd

Стужук Микола Іванович,

0972353597

11. 

Програма

Розклад

Список

Учителі початкових класів спеціальних закладів загальної середньої освіти

 

 https://meet.google.com/bto-wbia-ynd

bto-wbia-ynd

Маляр Олена Іванівна,

06760465580

 

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

за уніфікованою фаховою програмою

Дистанційна форма навчання (ШКОЛИ, СЕМІНАРИ, ТРЕНІНГИ)

з/п

Посилання для завантаження

Тема

Посилання на навчання

Керівник

з  ПК

з телефона

Термін: 19.10.2020

1.     

Програма, розклад

Виховання здоров’язбережувальної компетентності у процесі реалізації наскрізної лінії компетентностей «Здоров'я і безпека» засобами математики

https://meet.google.com/ooo-pifo-zrb

ooo-pifo-zrb

Салтановська Надія Іванівна,

0965365377

2.     

Програма, розклад

Інновації на уроках української та зарубіжної літератур

https://meet.google.com/pha-iqnn-mdv

pha-iqnn-mdv

Коваленко Лариса Василівна,

0972788050

3.     

Програма, розклад

Веб-квест-технологія проектування і впровадження в практику навчальних дисциплін. Використання QR-кодів в організації освітнього процесу сучасної школи

https://meet.google.com/ghr-oqzj-pug

ghr-oqzj-pug

Конфедрат Юлія Юріївна,

0984507601

4.     

Програма, розклад

Розвиток життєстійкості/стресостійкості особистості в освітньому процесі

https://meet.google.com/dfr-hcfw-nzt

dfr-hcfw-nzt

Яцюк Марія Валеріївна,

0675072945

5.     

Програма, розклад

Розвиток креативного мислення педагогів

https://meet.google.com/ypc-gquq-bqp

ypc-gquq-bqp

Кущ Ольга Петрівна,

0974814608

6.     

Програма, розклад

Сучасні вимоги до укладання ділових паперів

https://meet.google.com/jyx-dzwo-wmj

jyx-dzwo-wmj

Нежданова Ліля Іванівна,

0964177494

Термін: з19.10.2020 до21.10.2020

7.     

Програма, розклад

Застосування «хмарних сервісів» для інтерактивної візуалізації, колективної взаємодії та побудови якісно-орієнтованого освітнього середовища

https://meet.google.com/gkz-mafq-jfp

gkz-mafq-jfp

Марковська Тетяна Василівна,

0671619856

8.     

Програма, розклад

Операційні системи, офісний пакет (Word, Excel, PowerPoint), робота в Інтернеті

https://meet.google.com/poi-bbbb-hbi

poi-bbbb-hbi

Шкарапута Ірина Валеріївна, 0965237255

9.     

Програма, розклад

Олімпіадні задачі з інформаційних технологій (Word, Excel, PowerPoint, Access)

 http://vitvd.vinnica.ua

Лесик Олексій Васильович,

0972524313

Термін: 20.10.2020

10. 

Програма, розклад

Формування предметних та ключових компетентностей учнів на уроках географії шляхом використання картографічних тринажерів в умовах Нової української школи. Нормативно-правове та навчально-методичне забезпечення викладання географії в сучасній школі.

https://meet.google.com/oqm-qwjq-zsg

oqm-qwjq-zsg

Уманська Тетяна Василівна,

0677002186

11. 

Програма, розклад

Антибулінг у комунікації з суб’єктамиосвітньогопроцесу

https://meet.google.com/etx-jdzo-oxo

etx-jdzo-oxo

Томчук Сергій Михайлович,

0970453446

12. 

Програма, розклад

Синтез мистецтв у викладанні літератури

https://meet.google.com/pha-iqnn-mdv

pha-iqnn-mdv

Коваленко Лариса Василівна,

0972788050

Термін: з 20.10.2020 до 21.10.2020

13. 

Програма, розклад

Використання інноваційних педагогічних технологій в освітньому процесі

https://meet.google.com/ypj-yohq-pmv

ypj-yohq-pmv 

Шевченко Ілона Андріївна,

0672982710

Термін: з 20.10.2020 до 22.10.2020

14. 

Програма, розклад

Формування предметних і ключових компетентностней на уроках словесності

https://meet.google.com/ypc-gquq-bqp

ypc-gquq-bqp

Кущ Ольга Петрівна,

0974814608

Термін: з 21.10.2020 до 22.10.2020

15. 

Програма, розклад

Інноваційно орієнтоване удосконалення здоров’язбережувальної професійної та інклюзивної компетентностей педагога

https://meet.google.com/hmm-wkeb-hmd

hmm-wkeb-hmd

Федорець Василь Миколайович,

0682699786

Термін:з 21.10.2020 до 23.10.2020

16. 

Програма, розклад

Методичні та художні аспекти інтелектуального та емоційного розвитку учнів на уроках образотворчого мистецтва

https://meet.google.com/fep-znwb-auh

fep-znwb-auh

Федун Сергій Ігорович

Термін: 22.10.2020

17. 

Програма, розклад

Підготовка учнів до складання ЗНО з математики

https://meet.google.com/ooo-pifo-zrb

ooo-pifo-zrb

Салтановська Надія Іванівна,

0965365377

  

 

ПРАЦІВНИКИ МЕТОДИЧНИХ СЛУЖБ
підвищення кваліфікації працівників методичної служби очно-дистанційних курсів.
ІІ- й етап (дистанційний)  з 01липня до 16 жовтня  2020 року
група №1 (21.04- 25.09.20),
група № 2(01.07- 16.10.20),
Початок о 15-год
(очно-дистанційна форма навчання, 120 год.)
Ключ приєднання до класу:urbo67j
Лектор
Посилання на вебінар (з ПК)
Посилання на вебінар
(з телефона)
Дата  та час проведення
Жарая С.Б
 

zhb-tvpz-mmj

03.09.2020

о 15.00

 
Києнко-Романюк
Л.А.
qmg-ntnb-cxm

Група №1 

15.04.20, 27.08.20  о 15-год;

Група 1, 2
01.07.20 о 10 год.
Лукова М.Д.
hpd-mgeu-wnp

Група №1

14.04.20 о 16-год; 15.04.20 о 10-00.

Група 2
11.08.20 о 15-год.
Василенко Н.А.
zhb-tvpz-mmj

 

Група №1- 07.07.20, 16.07.20  о 15-год; 

 Група 2 -06.08.20, 13.08.20 о 15 год.
Ковальчук В.І.
zhb-tvpz-mmj

 

20.08.2020

о 15.00

25.08.2020

о 15.00

Кухарчук П.М.
zhb-tvpz-mmj

10.09.2020

о 15.00

Пойда С.А.
tns-bfqo-qjw
 
14.07.20 о 15 год.
Мазур Г.Ф.
zhb-tvpz-mmj
 
Група №1,2
 09.07.20, 04.08.20 о 15 год.
Радиш Я.Ф.
zhb-tvpz-mmj
 
Група 2
10.09.20 о 15.00
ШКІЛЬНІ БІБЛІОТЕКАРІ
(очно-дистанційна форма навчання, 120 год.)
Ключ приєднання до класу:rjpy375
Лектор
Посилання на вебінар (з ПК)
Посилання на вебінар
(з телефона)
Дата  та час проведення
Авраменко Н.О.
pab-ivbt-vvj
група 2
11.06 о 15.00
група 3 
11.06 о 17.00
група 4
15.10 о 10.00
Галич Т.В.
https://meet.google.com/dej-hcrm-zbb dej-hcrm-zbb
2 і 3 групи
15.06 о 12.30
4 група
16.09 о 16.00
Коваленко Л.В.
pha-iqnn-mdv
13.07 о 9.30
Нагорнюк О.М.
https://meet.google.com/urt-obkn-dbs

4 група

23.10 о 12.00

Маляр О.В.
bto-wbia-ynd
2 група
10.06 о 13.00
3 група
12.06 o 11.00
4 група
14.09 о 14.00 та о 15.30
Києнко-Романюк Л.А.
 
qmg-ntnb-cxm
1-а група
20.04 о 15.00 та о 16.00
2-а група
03.06 о 14.00
та о 15.30
3-я група
04.06 о 14.00
та о 15.30
4 група 
17.09 о 14.00 та о 15.30
Анцибор А.І.

https://meet.google.com/wbi-bget-xpa

wbi-bget-xpa

15.09 о 14.00
16.09 о 14.00
Шевченко І.А.
ypj-yohq-pmv

2 група

15.06 o 11.00

3 група

15.06 о 14.00

4 група

13.07 о 11.00

Юрчук Л.М.
mkr-yzwa-czb
07.05 o 15.00
4 група
16.10 о 10.00
КЕРІВНІ ТА ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
(очно-дистанційна форма навчання, 120 год.)
Ключ приєднання до класу:jathi2s
Лектор
Посилання на вебінар (з ПК)
Посилання на вебінар
(з телефона)
Дата  та час проведення
Шевченко І.А.
 
ypj-yohq-pmv
23.09 в група 1 в 10.00;
група 2 в 12.00
25.09 група 3 в 10.00;
група 4 в 12.00
2.10 група 5 в 10.00;
група 6 в 12.00
5.10 група 7 в 10.00;
група 8 в 12.00
9.10 група 9 в 10.00
Балтремус К.А..
hpw-ctrs-goo
28.04 о 11.00
Жаровська О.П.
qaa-ccyo-gjj
15.04 о 13.00
Кущ О.П.
sxu-tjsc-dam

08.09.2020 о 15.00

09.09.2020 о 15.00

10.09.2020 о 15.00

15.09.2020 о 15.00

16.09.2020 о 15.00 

Нежданова Л.І.
ddj-ufgo-bvd
06.10 об 11.00.,
20.10 об 11.00.,
27.10 об 12.00.,
28.10 об 12.00.,
03.11 об 12.00.,
10.11 об 12.00.,
17.11 об 12.00.,
24.11 об 12.00.
01.12 об 12.00
Чопик Л.І.
ojj-zpae-vfu
7.10 о 10.00;
13.10 о 10.00
15.10 o 14.00; 11.11 о 14.00
Тарасенко Г.С.
 
exk-vvch-oqm

07.09  о  10-00

14.09  о   15-30

21.09  о   10-00

28.09   о   15-30

05.10   о   10-00

12.10   о   15-30

19.10   о   10-00

26.10  о   15-30

02.11  о   10-00

09.11  о   15-30

16.11  о   10-00

23.11  о   15-30

30.11   о  10-00

Томчук С.М.
etx-jdzo-oxo
 
08.09 o 12.00
10.09 o 15.30
15.09 o 12.00
17.09 o 15.30
22.09 o 12.00
24.09 o 15.30
29.09 o 12.00
Яцюк М.В.
yam-yurj-pgq

7.09.2020 о 13.00-14.20 та о 14.30-15.50

14.09.2020 о 13.00-14.20 та о 14.30-15.50

28.09.2020 о 13.00-14.20 та о 14.30-15.50

26.10.2020 о 13.00-14.20 та о 14.30-15.50

7.12.2020 о 13.00-14.20 та о 14.30-15.50

Поліщук В.М
zfj-wwmq-sfw

16.09 о 10.00

23.09 о 10.00

07.10 о 10.00

21.10 о 10.00

28.10 о 10.00

11.11 о 10.00

18.11 о 10.00

25.12 о 10.00

02.11 о 10.00

09.12 о 10.00

16.12 о 10.00

17.12 о 10.00

ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
Керівники гуртків (декоративно-ужитковий напрям)
Керівники гуртків (інтелектуально-технічний напрям)
Керівники гуртків (художньо-естетичний та музично-естетичний напрями)
(очно-дистанційна форма навчання, 120 год.)
Ключ приєднання до класу 1 та 2 групи:6zpgalr
Ключ приєднання до класу 3 групи:l4ybpha
 
Лектор
Посилання на вебінар (з ПК)
Посилання на вебінар
(з телефона)
Дата  та час проведення
Києнко-Романюк Л.А.
 
qmg-ntnb-cxm
25.06 о 10.00 та об
11.30
Пойда С.А.
tns-bfqo-qjw
для 2 групи
26.06 о 10.00
для 3 групи
26.06 о 12.00
 
Авраменко 
Н.О.
pab-ivbt-vvj
02.07 о 9.00
Коннова М.В.
igs- zfix-ywm
24.06 о 15.00

 

Юрчук Л.М.
mkr-yzwa-czb
07.05 o 15.00
Семко М.І.
zpc-vddq-zhq
29.04 о 12.00
АСИСТЕНТИ ВИХОВАТЕЛІВ ЗДО В ІНКЛЮЗИВНІЙ ГРУПІ
ПРАКТИЧНІ ПСИХОЛОГИ ЗДО
(очно-дистанційна форма навчання, 120 год.)
Ключ приєднання до класу:iw7jp2d
Лектор
Посилання на вебінар (з ПК)
Посилання на вебінар
(з телефона)
Дата  та час проведення
Томчук С.М.
14.09 о 14.00
21.09 о 14.00
28.09 о 14.00
Чопик Л.І.
ojj-zpae-vfu
14.04 о 12.00
6.10 о 14.00;
9.10 о 14.00;
5.11 о 14.00
Яцюк М.В.
yam-yurj-pgq
15.04 о 12.00
Драченко В. https://meet.google.com/uez-owik-scc uez-owik-scc

18.09 о 15.30

2.10 о 14.00

6.11 о 14.00

КЕРІВНИКИ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИХ, СПОРТИВНИХ ТА
ТУРИСТИЧНО-КРАЄЗНАВЧИХ ГУРТКІВ
(очно-дистанційна форма навчання, 120 год.)
Ключ приєднання до класу:rycad7p
Лектор
Посилання на вебінар (з ПК)
Посилання на вебінар
(з телефона)
Дата  та час проведення
Жаровська О.П.
qaa-ccyo-gjj
17.04 о 13.00
Коннова М.В.
презентація
HNHxH2FuqYID1cW9rqdSn5pcSXWX
Практичне:
Pn8ihGUsvwIeDhoO_gn0GpIZjjfia1_Mv8aAI/edit
Тест:
MJF6hGfPIIqirX2FPYEYftCev52VzWkdF7s/edit
 
 
Поліщук В.М.
zfj-wwmq-sfw
22.04 о 15.00
КЕРІВНИКИ МУЗИЧНІ ЗДО
(очно-дистанційна форма навчання, 120 год.)
Ключ приєднання до класу:eps5pdp
Лектор
Посилання на вебінар (з ПК)
Посилання на вебінар
(з телефона)
Дата  та час проведення
Балтремус К.А.
hpw-ctrs-goo
28.04 о 11.00
Жаровська О.П.
qaa-ccyo-gjj
24.04 o 14.00
Поліщук В.М.
zfj-wwmq-sfw

30.09 о 10.00

Семко М.І.
zpc-vddq-zhq
06.05 о 12.00
Тарасенко  Г.С.
exk-vvch-oqm
10.04 о 12.00
Томчук С.М.
22.04 о 14.00
Чопик Л.І.
ojj-zpae-vfu
16.04 о 12.00
Яцюк М.В.
yam-yurj-pgq
22.04 о 12.00
Кущ О.П.

28.09.2020 о 15.00

 

 

 

 

 

 

 

-->

 

7.09.2020 о 13.00-14.20

                     14.30-15.50

14.09.2020 о 13.00-14.20

                     14.30-15.50

28.09.2020 о 13.00-14.20

                     14.30-15.50

12.10.2020 о 13.00-14.20

                     14.30-15.50

26.10.2020 о 13.00-14.20

                     14.30-15.50

9.11.2020 о 13.00-14.20

                     14.30-15.50

23.11.2020 о 13.00-14.20

                     14.30-15.50

7.12.2020 о 13.00-14.20

                     14.30-15.50