VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

У березні-травні на базі КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» відбулися курси вчителів хімії за програмою тематичного курсу «Організація ефективного навчання на уроках хімії у Новій української школи»

Відповідно до плану роботи академії у березні - травні були організовані та проведені тематичні курси вчителів хімії з теми «Організація ефективного навчання на уроках хімії у Новій української школи».

         Метою підвищення кваліфікації учителів це їхній професійний розвиток відповідно до в галузі державної політики освіти; оновлення, доповнення, розвиток, розширення їхніх теоретичних і практичних знань, умінь і компетентностей, підготовка щодо впровадження нового Державного стандарту у базовій школі.

З слухачами працювали викладачі кафедри практичної психології, кафедри екології та природничо-математичних наук, завідувачі лабораторії хімії та біології, вчителі пілотних класів які поділилися своїми напрацюваннями під час вивчення даного курсу в базовій школі. Велика увага приділялася діяльнісному, компетентнісному підходам, організації та проведення досліджень, формувальному оцінюванню.

         Слухачі щиро вдячні організаторам курсів, викладачам академії та вчителям за цікаві вебінари, змістовні презентації та можливість долучитися до обговорення актуальних питань сьогодення.

         Шановні колеги залишайтеся мудрими, талановитими, творчими, креативними вчителями. Не зупиняйтеся на досягнотому, йдіть вперед, будьте готові до змін і впроваджуйте ці освітянські зміни.

        Віримо нашим ЗСУ. За нами ПЕРЕМОГА!!!

Без именивррвкрк

фото2

Підготувала: Степанова Л.В.