25 травня 2022 року вчителі фізичної культури, представники органів управління освітою Вінницької області взяли участь у Всеукраїнському нетворкінгу на тему «Нові варіативні модулі та модельна програма з фізичної культури НУШ». Учасники обговорили підготовку вчителів до переходу до нового Державного стандарту базової середньої освіти, модельну програму та особливості викладання предмету фізична культура із врахуванням вибору декількох варіативних модулів на уроці.
Семінар-практикум був організований Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України, Інститутом модернізації змісту освіти МОН України, ГО «Рух Олександра Педана «Junior» за підтримки UNICEF Ukraine.
Адміністрація КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти», відділ військово-патріотичного виховання, фізичної культури та основ здоров’я» запрошує долучитися до вайбер-спільноти «Junior Вінницька область» та взяти участь у наступних семінарах-практикумах, а саме:
26 травня 2022 року о 14:00 в режимі онлайн відбудеться Всеукраїнський семінар-практикум «Дитина з особливими освітніми потребами на уроці фізичної культури». Попередня реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/ddFSyfVVa3avNskG9
27 травня 2022 року о 14.00 в режимі онлайн відбудеться освітній марафон практик для вчителів фізичної культури «Фітнес технології для розвитку фізичних якостей на уроці фізичної культури».
Попередня реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/MR5gG6RraYhwGw7J9









Реєстрація: https://forms.gle/VXjQj5HR9wbc4Jbs7
Посилання на зустріч: https://zoom.us/j/97356601754?pwd=Sm5RYW0zL3FMV0xra3FHOEFTSUo0Zz09
Meeting-ID: 973 5660 1754
Kenncode: 772842
Із 16 по 19 травня 2022 року відбулися тематичні курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Психолого-педагогічний супровід і підтримка учасників освітнього процесу в контексті НУШ». Були опрацьовані питання щодо актуальних технологій психолого-педагогічного супроводу і підтримки учасників освітнього процесу під час війни, зокрема: «Психотерапевтичні вправи для дорослих та ігри для дітей в ситуаціях стресу»; «Формування безпечного та комфортного освітнього середовища у контексті НУШ»; «Технологія ненасильницького спілкування: “Мова життя”».
Перед учителями виступили спікери: Браніцька Т.Р., завідувач кафедри психолого-педагогічної освіти та соціальних наук, доктор педагогічних наук, професор; Шпортун О.М., доктор психологічних наук, професор кафедри психології; Жаровська О.П., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри; Федорець В.М., кандидат медичних наук, доцент кафедри; Томчук С.М., кандидат психологічних наук, доцент кафедри; Кузьменко Ю.В., кандидат психологічних наук, доцент кафедри; Маляр О.І., кандидат психологічних наук, доцент кафедри.
Курси пройшли цікаво, практично, інтерактивно. Про це свідчать слова учасників тематичних курсів: «Щиро дякую за таку важливу, корисну інформацію», «Дякуємо за корисні практичні поради», «Величезне спасибі за корисну й цікаву інформацію, за мотиваційну налаштованість на роботу в нових умовах», «Дякую за змістовну інформацію».
Вдячні всім нашим колегам за таку високу оцінку нашої спільної роботи.



Із 16 по 19 травня 2022 року пройшли онлайн-зустрічі з учителями природничої галузі Гайсинського та Вінницького районів.
Як і на попередніх зустрічах, розглядалися питання організації освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році у 5-х класах. Спікери зустрічі Рябоконь О.В., проректор з науково-педагогічної роботи; Степанова Л.В., завідувачка лабораторії хімії; Опаренюк Г.А., завідувачка лабораторії біології та екології; Уманська Т.В., завідувачка лабораторії географії та природознавства, приділили увагу модельним навчальним програмам інтегрованих курсів природничої галузі, підручникам та створенню навчальних програм.
Усі учасники зустрічі були активними та ініціативними.
Шановні колеги, дякуємо, що ви у час важких випробувань знайшли можливість бути на таких онлайн-зустрічах, а також за ваші щирі слова подяки організаторам.
Бажаємо вам здоров’я та миру!
Слава Україні!
Учасники зустрічі Гайсинського району


Учасники зустрічі Вінницького району

