9 червня 2022 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам спеціальності 281«Публічне управління та адміністрування».
78 випускників отримали свій документ про вищу освіту - диплом магістра!
Розпочав урочистий захід Дровозюк Степан Іванович, ректор КЗВО «Вінницької академії безперервної освіти», доктор історичних наук, професор.
На вручення дипломів привітати випускників - нинішніх та майбутніх сучасних управлінців завітали поважні гості з різних державних установ міста та області. Серед них:
ü Івасюк Ігор Дмитрович, заступник голови Вінницької обласної Ради, кандидат технічних наук, доцент, «Заслужений працівник освіти України»;
ü Буняк Володимир Володимирович, заступник директора Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної військової адміністрації – начальник управління освіти та науки;
ü Задорожна Ольга Іванівна, директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації.
Також до привітань доєдналися:
ü Білик Олег Олександрович, проректор з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти, КЗВО «Вінницької академії безперервної освіти», кандидат технічних наук, доцент;
ü Рябоконь Ольга Володимирівна, проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат географічних наук, доцент;
ü Василенко Надія Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри управління та адміністрування КЗВО «Вінницької академії безперервної освіти».
Завітали привітати магістрів публічного управління та адміністрування з отриманням дипломів випускники минулих років та студенти першого курсу з музичними вітаннями Дацюк Вероніка з піснею «Усміхнися мені», Давидовський Назарій «До нас», Бабкіна Ольга «Родина»
В нашій Вінницькій академії безперервної освіти існує безліч традицій, одна з яких – передавати символ мудрості наступному поколінню магістрів. І ось ця хвилююча мить. Магістр випускник Кушніренко Віта традиційно вручила символ пізнання, освіти та мудрості своєму правонаступнику - магістру 1 курсу Постоюк Інні.
http://metodokaf.blogspot.com/

10 червня 2022 року в Ладижинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Гайсинського району Вінницької області відбулося нагородження переможниці обласного конкурсу «Мама Героя» Бишек Марини.
Слова вдячності лунали переможниці та її учительці за цінування наших Героїв, ушанування їхнього подвигу в літературній творчості, за шану та повагу до матерів наших захисників! Наші воїни стали для нас символом незламності, нескореності та відданості своїй, Богом даній, землі!
Голова Вінницького підрозділу ВГО «Яворина», методист відділу українознавства КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» Козаченко Олена нагородила переможницю обласного конкурсу «Мама Героя» Бишек Марину за зайняте ІІІ місце, вручила диплом, грошову премію та книгу від Українського інституту національної пам’яті «УПА. Відповідь нескореного народу».
Волк Світлані Віталіївні, вчительці української мови та літератури, яка допомогла учениці досягти перемоги, вручено подяку та книгу від Українського інституту національної пам’яті «Воїни Дніпра».
Нашому захисникові, добровольцю, Героєві, який нині захищає Україну від окупанта, та його матері передано книги від Українського інституту національної пам’яті «Усна історія російсько-української війни». (З міркувань безпеки імена нашого Героя і його матері не вказуємо.)
Дякуємо матусі, що виховала сина-патріота, для якого Україна – понад усе!
Дякуємо нашому захисникові, який боронитьнашу рідну Україну! Чекаємо Героя та всіх наших оборонників з перемогою над окупантами!
Дякуємо всім нашим захисникам, які тримають стрій та боронять нашу неньку-Україну!
Дякуємо за чудовий твір, за любов до рідної України, до наших воїнів-захисників та шану до їхніх матерів.
СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ! ВЕЛИКА ШАНА МАТЕРЯМ!
Ми маємо пам’ятати, якою високою ціною здобуваємо мир. У нашій Україні 9-й рік точиться російсько-українська війна, яка з 24 лютого 2022 року стала повномасштабною і триває вже понад 100 днів.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!




Щиро дякуємо за гостинність директорові закладу Галині Володимирівні, педагогічному колективу та всім причетним до випускного вечора «Золоте майбутнє України» в стінах школи.
Випускний в умовах воєнного стану – це вміння передати учням не лише святковість, але й серйозність сьогодення. Коли звучить гордо слово «УКРАЇНЕЦЬ» з уст адміністрації школи та стривожено слово «війна» з уст учнів – це і є те поєднання свята та реального стану, в якому знаходиться наша рідна Україна.
Дякуємо Олексієві Серветнику та Богданові Галайку, працівникам регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті, за постійну підтримку в проведенні конкурсу й наданні методичної та історичної літератури.
10 червня 2022 року в ОЗО «Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1» Гайсинського району Вінницької області відбулося нагородження переможниці обласного конкурсу «Мама Героя»Чемерис Варвари, учениці11-А класу.
Директор освітнього закладу Антоніна Михайлівна зібрала всіх у теплому родинному колі: заступника директора з виховної роботи Світлану Борисівну, ученицю 11-А класу Чемерис Варвару, учительку Варвари Валентину Олексіївну, маму Героя – Тетяну Вікторівну, брата Героя – Святослава Комара з молодшим сином, начальника управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Олену Пунько.
Методист відділу українознавства КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти», голова Вінницького підрозділу ВГО «Яворина» Олена Козаченко нагородила переможницю обласного конкурсу «Мама Героя» Чемерис Варвару за зайняте І місце, вручила диплом, грошову премію та книгу від Українського інституту національної пам’яті «УПА. Відповідь нескореного народу».
Учительці, яка допомогла учениці здобути перемогу, Валентині Олексіївні вручено подяку та передано книгу від Українського інституту національної пам’яті «Усна історія російсько-української війни».
Слова щирої вдячності матері нашого захисника Комар Тетяні Вікторівні лунали від присутніх; від Українського інституту національної пам’яті Тетяні Вікторівні було вручено книгу«Воїни Дніпра».
Варвара прочитала твір, який написала про Героя України, ровесника нашої держави Комара Ярослава. Усі присутні не стримували сліз…
Дякуємо матері, яка виховала справжнього українця, для якого Україна – понад усе!
Дякуємо матері, яка не опустила рук після втрати сина, заснувала Благодійний фонд «Тростянеччина» і разом з однодумцями та побратимами сина здійснила вже десятки поїздок на передову. Пані Тетяна зазначила: «Чужих дітей не буває! Вони для мене всі сини та доньки!» А вона для них – «Мама Таня».
Дякуємо за чудовий твір, за любов до рідної України, до наших воїнів-захисників та шану до їхніх матерів.
СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ! ВЕЛИКА ШАНА МАТЕРЯМ!
Ми маємо пам’ятати, якою високою ціною здобуваємо мир. У нашій Україні 9-й рік точиться російсько-українська війна, яка з 24 лютого 2022 року стала повномасштабною і триває вже понад 100 днів.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА !






Щиро дякую за гостинність директорові закладу Антоніні Михайлівні, педагогічному колективу.
Дякую Олексієві Серветнику та Богданові Галайку, працівникам регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті, за постійну підтримку в проведенні конкурсу й наданні методичної та історичної літератури.
Колектив КЗВО«Вінницька академія безперервної освіти» у глибокій скорботі. Ми втратили свою дорогу колегу Іваницю Галину Афанасіївну. Добра, щира, завжди до всіх уважна, лагідна і усміхнена. Професіонал найвищого класу і майстер своєї справи, Галина Афанасіївна вкладала серце, мудрість і невтомну працю в розвиток нашого закладу, у розбудову педагогічної науки і просвітництво. Невимовний біль, сум і туга розпікають наші серця, а любов і вдячність подумки линуть до неї.
Висловлюємо щирі співчуття з приводу непоправної втрати рідним і близьким Галини Афанасіївни і разом із вами схиляємо голови у глибокій скорботі.
Світла пам’ять про людину з великим серцем назавжди у наших серцях. Віримо, що Всевишній збереже її цінне ім’я у своїй пам’ятній книзі.
8 червня 2022 року в КЗ «Вінницький гуманітарний ліцей № 1 ім. М.І. Пирогова» відбулося нагородження переможниць обласного конкурсу «Мама Героя» Зелінської Анастасії та Гуменюк Владислави. Завідувач відділу українознавства КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» Володимир Лазаренко і методист відділу українознавства КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» Олена Козаченко вручили Анастасії та Владиславі дипломи, грошові премії, а також книгу від Українського інституту національної пам’яті «Усна історія російсько-української війни».
Учителів, які допомогли своїм ученицям досягти перемоги, Костюк Людмилі Йосипівні та Сокур Лідії Петрівні, було відзначено подяками та книгою сучасних краєзнавців «Історія нашого міста».
Неймовірно чутливі слова вдячності прозвучали від Володимира Лазаренка матері захисника Олександра Добриднюка Олені Петрівні та сестрі Валентина Белінського пані Ірині (вона передасть слова вдячності матері Галині Олександрівні), які виростили синів-патріотів, справжніх українців, янголів, які віддали за Україну найцінніше – своє життя!!! Наші захисники – символ незламності, нескореності та захисту своєї, Богом даної, землі!
Низький уклін і щиросерда вдячність матерям Героїв України! Втрата синів стала глибоким, невимовним материнським болем. Неможливо читати твори дітей без сліз…
Дякуємо за чудовий твір, любов до рідної України, данину пам’яті нашим воїнам-захисникам, які віддали життя за рідну землю, та шану їхнім матерям.
Дякуємо за фото пані Людмилі!
СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ! ВЕЛИКА ШАНА МАТЕРЯМ!
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ДОКИ ПАМ’ЯТЬ ПРО НИХ ЖИТИМЕ В НАШИХ СЕРЦЯХ…
Ми маємо пам’ятати, якою високою ціною здобуваємо мир. У нашій Україні 9-й рік точиться російсько-українська війна, яка з 24 лютого 2022 року стала повномасштабною і триває 105-й день.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА
Вірш воїнам АТО
Я дивлюсь на світлини бійців,
Щирі усмішки, втомлені очі,
Сиві скроні та безліч рубців…
А мій розум сприйняти не хоче:
Це не сон, не синдром маячні,
Ця війна не в далекій країні,
Не в Іраку чи десь там в Чечні,
А в вишневій моїй Україні.
Саме зараз її вояки
Пів країни від зла захищають,
Б’ються на смерть мої земляки,
Кров’ю землю святу поливають.
Щоб країна ввійшла в майбуття
Вільна, сильна, без чвар та війни.
Віддають найцінніше – життя–
України найкращі сини!
Щиро дякуємо за гостинність директорові закладу Віті Анатоліївні, педагогічному колективу. Дякуємо Олексієві Серветнику та Богданові Галайку, працівникам регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті, за постійну підтримку в проведенні конкурсу й наданні методичної та історичної літератури.






