VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Технології формування думки,щодо освітніх інновацій

Запрошуємо Вас до роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції лабораторії психології спілкування Інституту соціальної та політичної психології НАПН України «Технології формування позитивної громадської думки щодо освітніх інновацій», яка відбудеться в онлайн-форматі 30 квітня 2020 року з 14-00 до 16-00.

До участі у роботі Конференції запрошуються науковці, науково-педагогічні та педагогічні працівники, психологи, соціологи та інші зацікавлені особи.

Мета Круглого столу – обмін досвідом у вирішенні актуальних питань формування позитивного ставлення громадськості до реформування загальної середньої освіти та презентація результатів пілотного впровадження соціально-психологічної технології, спрямованої на забезпечення підтримки реформи загальної середньої освіти «Нова українська школа», - Конкурсу-квесту «Реформа – шлях до школи моєї мрії».

У програмі конференції (з 14-00 до 16-00):

Привітання директора інституту соціальної та політичної психології НАПН України М.М. Слюсаревського.

Повідомлення про інноваційні впровадження лабораторією психології спілкування ІСПП технологій формування позитивної громадської думки щодо освітніх інновацій (зав. лабораторією психології спілкування Г.М. Бевз.)

Презентація підсумків Всеукраїнського конкурсу-квесту «Реформа – шлях до школи моєї мрії» (Л.І. Гриценок, В.І. Юрченко).

Обговорення та дискусія з питань інноваційного розвитку в освіті в умовах реформування та формування позитивної громадської думки щодо освітніх інновацій.

Прийняття резолюції Конференції.

Матеріали Конференції будуть розміщені в електронному збірнику наукових праць «Вісник психології і педагогіки» за адресою https://www.psyh.kiev.ua.

Реєстрація учасників: за посиланнямhttps://forms.gle/9uQ5V5hAFns2cpPD7

Про можливі зміни у графіку онлайн-конференції буде повідомлено за наданою під час реєстрації учасника електронною адресою. Всі зареєстровані учасники отримують електронний Сертифікат, що засвідчує участь у роботі Конференції та програму конференції. Оргвнесок конференції становить 50 грн. Оплата оргвнеску: картковий рахунок Приватбанку: 5168 7573 8624 6682.

Для участі в роботі Конференції необхідно до 28 березня 2020 року заповнити гугл-форму заявки за посиланням https://forms.gle/9uQ5V5hAFns2cpPD7 та надіслати на адресу Організаційного комітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 29 квітня 2020 року наступні матеріали:

- відомості про автора;

- тези / статтю;

-копію квитанції про оргвнесок.

В полі листа «ТЕМА» обов’язково вказати :

Конференція_30.04.2020_Прізвище.

НАЗВА ФАЙЛУ з текстом публікації повинна містити Ваше прізвище та слово «тези (стаття)». Наприклад: «Самійленко_тези».

 94206988 2562692087168046 7615690770653118464 o