VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Всеукраїнська Віртуальна школа «Ранок»

Шановні колеги!

Видавництво «Ранок» ініціює проведеня Всеукраїнської Віртуальної школи «Ранок». Онлайн-навчання розпочнеться 18 березня і триватимекожного буднього дня до завершеннякарантину. Пропонуємо вчителям і учням розпочати спільну роботу в онлайн-школі «Ранок»!

Віртуальна школа «Ранок» — це:
1) онлайн-уроки за трьома рівнями навчання: рівень «Розвідники» (1–4 класи), рівень «Дослідники» (5–9 класи) і рівень «Винахідники» (10–11 класи);
2) дистанційні коучинги за темами, які мають вивчатися відповідно до календарно-тематичних планів, для учнів від авторів підручників, методистів і науковців;
3) «ранкові зустрічі» (щодня о 9:30) і навчальні відеоролики, руханки, мінітеатр та інші освітньо-розважальні цікавинки;
4) віртуальна педрада — 1,5-2-годинні щотижневі онлайн-зустрічі з кращими експертами в галузі освіти.

Щоб долучитися до Віртуальної школи «Ранок», слід перейти за посиланням на сайт https://virtualschool.bitrix24site.ua/ [1] та дізнатися детальну інформацію про розклад занять за посиланням http://bit.do/fBKcG [2].

Навчання у школі є безкоштовним.

Технічна підтримка за тел. 098 037 54 68.
Інформаційна підтримка: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Кожний зареєстрований (реєстрація за посиланням http://bit.do/fAZ4E [3]) учасник Віртуальної педради, який заповнить запропоновану Google Форму, отримає сертифікат із зазначенням кількості прослуханих годин.

Ініціативу видавництва підтримали й надали свої ресурси: «Школа вільних та небайдужих» (Львів), ХНУ ім. В. Н.Каразіна, ХНПУ ім. Г. С. Сковороди, телеканал «ПлюсПлюс» (Київ), компанії EdPro (Львів), МоzaikEducation (Угорщина), TwigEducation (Велика Британія).

Просимо і Вас підтримати Віртуальну школу та довести до відома учнів та їхніх батьків, учителів і керівників закладів загальної середньої освіти інформацію щодо роботи школи, а також сприяти її розповсюдженню шляхом розміщення на сайті очолюваної Вами установи.


З повагою та подякою за багаторічне партнерство, директор видавництва «Ранок» Віктор Круглов

Links:
------
[1] https://virtualschool.bitrix24site.ua/
[2] http://bit.do/fBKcG
[3] http://bit.do/fAZ4E
[4] http://ranok.com.ua

РОЗКЛАД ВІРТУАЛЬНА ШКОЛА

122334221