VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

ІІ (регіональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія» (6 лютого)

6 лютого 2020 року відбувся фінальний етап ІІ (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія».

Тему конкурсного випробування «Урок» обирали члени журі за період від початку навчального року до часу проведення конкурсу відповідно до програм «Історія України» та «Всесвітня історія» для 10–11 класів (рівень стандарту).

Оцінювалися: знання предмета, методична компетентність, науковість, творчий підхід; спрямованість на формування цілісності знань, предметних та ключових компетентностей, цінностей і ставлень; реалізація інтегрованих змістових ліній, результативність та практична доцільність використаних методів і засобів, професійні якості вчителя.

Рейтинговий лист результатів конкурсного випробування ІІІ етапу ІІ (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія» розміщено на сайті КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти».

Завдяки проведеним урокам учасники освітнього процесу та члени журі поринули в історичну подорож. До проведення уроків конкурсанти підійшли досить креативно та творчо.

Переможцем та лауреатами ІІ (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія» стали:

І місце – Корнелюк Ірина Вікторівна, вчитель історії Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;

ІІ місце – Роїк Сергій Володимирович, вчитель історії комунального закладу «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 31 Вінницької міської ради»;

ІІІ місце – Сацута Андрій Степанович, вчитель історії та правознавства ЗОШ І-ІІІ ст. с. Павлівка Калинівського району.

IMG 4476

IMG 4391

IMG 4393

IMG 4403

 IMG 4407

IMG 4444

IMG 4447

IMG 4450

IMG 4504

IMG 4528