VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Конкурсантів Марафону з української мови імені ім. П. Яцика запрошують на онлайн-воркшоп

Для конкурсантів Марафону з української мови імені Петра Яцика 24 лютого о 17:00 відбудеться підготовчий онлайн-воркшоп у форматі відеотрансляції на Youtube-каналі. Під час воркшопу знавці з української мови зможуть підготуватися до проходження Марафону в дистанційному форматі, а також поставити свої питання організаторам та партнерам Марафону.

child office with laptop 1 e

Участь у заході візьмуть:

  • Олена Артеменко, начальник відділу організації масових заходів та інформаційно-аналітичної роботи ДНУ “ІМЗО”;
  • Юлія Вознюк, представниця виконавчої дирекції МБФ "Ліга українських меценатів";
  • Наталія Баришпольська, директорка Smart Foundation;
  • Вадим Хівренко, проєктний менеджер компанії HUMAN

Також під час онлайн-заходу буде проведений тренінг з використання освітньої системи HUMAN у рамках Марафону з української мови імені Петра Яцика.

        Для того, щоб взяти участь в онлайн-воркшопі конкурсантам потрібно 26 лютого о 17:00 перейти за посиланням на Youtube-трансляцію: https://youtu.be/d5Fz8pUehhM

Нагадаємо, що цьогорічний Конкурс з української мови імені Петра Яцика відбудеться в онлайн-формі на освітній платформі HUMAN, що безоплатно надається партнерами Конкурсу ТОВ “Еволюшн Груп”.

Учасники Марафону з української мови імені Петра Яцика можуть скористатися інструкціями для того, щоб успішно зареєструватися у системі HUMAN та мати можливість отримати завдання з української мови:

З повагою, відділ організації масових заходів

ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти"

(044) 248-26-55