VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

Статті

Студентське наукове товариство

Голова студентського наукового товариства КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»
 
МАЛЯР ОЛЕНА ІВАНІВНА

магістрантка І курсу, спеціальність 101 "Екологія", кандидат психологічних наук,

старший викладач кафедри психолого-педагогічної освіти та соціальних наук

  

 Склад Студентського наукового товариства КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»

№ з/п ПІБ студента Спеціальність Курс, форма навчання
1.                Дубковська Оксана Іванівна Психологія(магістратура) ІІ курс,д. ф. навчання
2.                Сорокопуд Олена Михайлівна Екологія(магістратура) ІІ курс,д. ф. навчання
3.                Дрозд Тетяна Михайлівна Публічне управління та адміністрування (магістратура) ІІ курс, магістратури,з.ф.навчання
4.                Тільна Наталя Василівна Публічне управління та адміністрування (магістратура) ІІІ курс,з.ф.навчання
5.                Ломович Олена Іванівна Публічне управління та адміністрування (бакалаврат) І курс, з.ф.навчання
6.                Тарасенко Галина Сергіївна Екологія(магістратура) І курс, з.ф.навчання
7.                Шевченко Ілона Андріївна Екологія(магістратура) І курс, з.ф.навчання
8.                Підлісна Наталія Петрівна Публічне управління та адміністрування (магістратура) ІІ курс,з. ф. навчання
9.                Бернадзіковська Леся Олександрівна Психологія(магістратура) І курс,  д.ф.навчання
10.           Кузьменко Ольга Миколаївна Психологія(магістратура) ІІІ курс,  з.ф.навчання
11.           Бомбела Тетяна Леонідівна Психологія(бакалаврат) І курс,з. ф. навчання
12.           Стромило Іван Миколайович Публічне управління та адміністрування (магістратура) І курс,з. ф. навчання

 

Студентська наука у КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»

Студенти спеціальності 053 «Психологія»,281 «Публічне управління та адміністрування» та 101 «Екологія» залучені до науково-дослідної роботи. Однією з основних форм роботи зі студентами є систематична індивідуальна робота, яка проводиться під час виконання ними курсових, дипломних, магістерських робіт. Кафедри розглядають і дієві форми залучення студентів до виконання науково-дослідної роботи, серед яких науково-практичні конференції, Всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт, робота студентського наукового товариства.

Під керівництвом к.психол. наук, доцента Яцюк Марії Валеріївни студентка магістратури Захаревич Наталія Василівна успішно виступила у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія» з науковою роботою на тему «Психологічні особливості прояву гумору в міжособистісному спілкуванні підлітків» та зайняла у ІІ етапі перше призове місце.

Чотири роки поспіль кафедра психології проводить Подільську науково-практичну конференцію «Психологічні засади розвитку, психодіагностики та корекції особистості в системі неперервної освіти», активними учасниками якої є студенти освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» та освітнього рівня «магістр», які працюють над курсовими роботами, дипломними та магістерськими дослідженнями і мають можливість опублікувати результати своїх наукових досліджень.

За звітний період студентами спеціальності підготовлено 40 статей і подано до друку в збірник ІІ - Подільської науково-практичної конференції «Психологічні засади розвитку, психодіагностики та корекції особистості в системі неперервної освіти».

Аналогічні конференції проводять кафедра управління та адміністрування (регіональна науково-практична конференція«Актуальні проблеми підготовки керівників нової формації в умовах відкритого суспільства», «Комунікативний захід «Право на державну службу», організований Міжрегіональним управлінням Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях») та кафедра екології, природничих та математичних наук (Міжнародна науково-практична конференція “VinSmartEco”).

Студенти спеціальності «Психологія» є активними учасниками лабораторії практичної психології, проводять науково-дослідну та методичну роботу, беруть участь у науково-практичних конференціях, публікують наукові роботи у фахових виданнях, займаються волонтерською діяльністю із особами, які постраждали внаслідок військових дій у зоні ООС.

Здійснено методичний супровід роботи психолого-медико-педагогічної консультації ЗДО Могилів-Подільського району за темою: «Психолого-педагогічний супровід дітей вимушених переселенців» та практичного психолога ДНЗ № 39, розроблено «Методичні рекомендації вихователям дошкільних навчальних закладів щодо розвитку патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку».

Розпочато участь у проекті Благодійного фонду «Архангел» щодо надання фахової практичної та науково-методичної допомоги демобілізованим військовим із зони ООС, їхнім родинам та волонтерам фонду. Проведено зустрічі волонтерів фонду, військових ООС та родичів бійців ООС. Мета зустрічі: соціально-психогічний супровід демобілізованих військових зі зони ООС, їхніх родин; сприяння ресоціалізації військових.

Проведено групову психотерапевтичну роботу з психологічної підтримки родин воїнів, загиблих в ООС «Родинне коло Вінниччини», що організовується ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих ситуацій».

Організовано та проведено навчальний семінар з психологами та волонтерами Вінницького кризового психологічного центру «Травмотерапія: гештальт підхід».

Серед інноваційних проектів кафедри управління та адміністрування, в яких беруть участь студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування», варто зазначити: «Територіально-управлінська система України», «Реформування системи публічних послуг в умовах децентралізації», «Розвиток громадянського суспільства, громадських організацій», «Школа як суб’єкт формування експериментального й інноваційного простору що забезпечує розвиток муніципальних і регіональних освітніх систем», «Програма соціального партнерства школи з органами влади, ЗВО, науковою, культурою, бізнесом, громадськими організаціями», «Опорна школа: технологія створення та управління», «Партнерство в освіті: виклики та перспективи» та інші.

Доскочинська О.Я., магістрантка 2 курсу спеціальності "Публічне управління та адміністрування" стала переможцем STEMDiscoveryWeek у номінації Go-Lab, (нова віртуальна лабораторія). STEMDiscoveryWeek 2019 - це спільна міжнародна ініціатива, яка запрошує організації та школи по всій Європі та у всьому світі, щоб застосовувати навчання в галузях STEM- науки, техніки, техніки та математики, також впроваджувати кращі практики використання інноваційних ресурсів STEM.

Кафедрою екології, природничих та математичних наук проводиться науково-дослідна робота з тем: “Функціональне зонування орнітологічного заказника місцевого значення “Барський” в межах однойменної територіальної громади” (договір № 57 від 01.03.2017,зареєстрована в УкрЦНТЕІ як виконавець НДТ № ДР 0118U003780), “Теоретичні та методичні основи формування системи післядипломної освіти на засадах сталого розвитку” (наказ МОН №1296 від 31.10.2016р. термін виконання – 2017-2019рр., НДТ спільно з НПУ ім. М.П.Драгоманова і НУБІП). До виконання окремих елементів науково-дослідних робіт залучені студенти спеціальності «Екологія», серед яких слід відзначити:

Коробкова Яна Сергіївна – переможець конкурсу «Вчитель року – 2019» з географії (1 місце);

Охріменко Юлія Анатоліївна - переможець конкурсу «Вчитель року – 2019» з основ здоров’я;

Сорокопуд Альона Михайлівна - 2 місце в конкурсі «Збережемо довкілля для майбутніх поколінь»;

Сапон Світлана Григорівна - 2 місце в конкурсі «Збережемо довкілля для майбутніх поколінь»;

Хворостяна Вікторія Василівна - 1 місце в конкурсі «Збережемо довкілля для майбутніх поколінь»;

Кухар Світлана Василівна - 1 місце в конкурсі «Збережемо довкілля для майбутніх поколінь»;

Дрембюга Олена Петрівна - 1 місце в конкурсі «Збережемо довкілля для майбутніх поколінь».