VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЄВІ/ЄФВВ У 2024 Р.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЄВІ/ЄФВВ У 2024 Р.

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ!

Для охочих вступати до магістратури у 2024 році необхідно скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника). Необхідний для вступу на спеціальності, що не потребують результатів ЄФВВ.

ЄФВВ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з фаху при вступі на спеціальності галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини».

Більше інформації про ЄВІ/ЄФВВ – за посиланням: https://testportal.gov.ua/vstupni-do-magistratury-2024/)

Для конкурсного відбору в КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» планується зараховувати бали:

 • ЄВІ 2023 або 2024 років та ЄФВВ 2023 або 2024 року  – для вступу на освітні програми спеціальності 053 «Психологія» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування»
 • ЄВІ 2023 або 2024 років – для вступу на інші спеціальності
ЕТАПИ СЕСІЇ
Реєстрація з 07 по 29 травня 2024 р.
Додаткова сесія реєстрації 17-21 червня 2024 р.
Повідомлення учасників про час і місце складання тестів до 17 червня 2024 р.
Проведення тестування (за графіком) з 24 червня по 15 липня 2024 р.
Оголошення результатів тестування (за графіком) до 20 липня 2024 р.


АЛГОРИТМ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЄВІ/ЄФВВ

Сформуйте комплект реєстраційних документів:

 • заповненої заяви-анкети для оформлення екзаменаційного листка зі своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом;
 • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті-заяві;
 • документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
 • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
 • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2024 році;
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника / вступниці;

За умови дистанційної реєстрації надішліть на електронну адресу приймальної комісії   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – скановані копії або фотокопії реєстраційних документів з електронним підписом накладеним на заяву.

Увага!
У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

 1. Отримайте скановану копію екзаменаційного листка

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника» (https://zno.testportal.com.ua/master/login), доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

За даними екзаменаційного листка (номер та пін-код) кожен вступник самостійно активує інформаційну сторінку електронного кабінету учасника ЄВІ/ЄФВВ на сайті УЦЯО за посиланням https://zno.testportal.com.ua/master/login.

До 17 червня 2024 року з кабінету учасника ЄВІ/ЄФВВ треба завантажити Запрошення на участь в ЄВІ/ЄФВВ.

У день та час, вказані у Запрошенні з’явитись у пункт тестування (за адресою, (вказаною у Запрошенні)), маючи при собі документ, що посвідчує особу.

До 20 липня отримати результати ЄВІ/ЄФВВ.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 • Інформація щодо пункту тестуваннябуде зазначена в запрошенні-перепустці, яке розміщується на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ»не пізніше ніж за два тижні до дня проведення вступних випробувань.
 • Напередодні проведення основної сесії ЄВІ/ЄФВВ потрібно роздрукувати запрошення-перепустку з персонального кабінету.
 • У визначений час необхідно з’явитись до пункту тестування. При собі мати: екзаменаційний листок, запрошення-перепустку та документ, що посвідчує особу (той, що використовувався при реєстрації). Відсутність будь-якого з перелічених документів унеможливлює доступ до пункту тестування. Допуск вступників до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилиндо початку вступних випробувань. Вступники, які запізнилися, до пункту тестування не допускаються.
 • Вступник може внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію протягом часу, відведеного для реєстрації.
 • Для перереєстрації вступнику необхідно звернутися до приймальної комісії. У такому разі раніше виготовлений бланк екзаменаційного листка анулюється.
 • Якщо у процесі перереєстрації вступник бажає змінити персональні дані– він має надати документ(и), що підтверджують зміну персональних даних.
 • Якщо вступник через певні причини не зможе взяти участі у вступних випробуваннях він повинен не пізніше ніж за три тижні до проведення основної сесії відповідного вступного випробування надіслати до відповідного регіонального центру раніше отриманий екзаменаційний листок і заяву про відмову від реєстрації.
 • Мінімальний бал результату ЄВІ/ЄФВВ для вступу спеціальності 053 «Психологія» та 101 «Екологія» – 100.
 • Мінімальний бал результату ЄВІ/ЄФВВ для вступу спеціальності 28 «Публічне управління та адміністрування» – 150.

 

Заява-анкета для оформлення екзаменаційного листка

evi