VT Wedding - шаблон joomla Mp3
Mobile menu

З 01.04.24 р. по 04. 04.24 р. відбулися курси вчителів біології за програмою тематичного курсу «Особливості сучасного уроку біології в контексті НУШ: вимоги та принципи організації»

З 01.04.24 р. по 04. 04.24 р. відбулися курси вчителів біології за програмою тематичного курсу «Особливості сучасного уроку біології в контексті НУШ: вимоги та принципи організації». Підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти проходило відповідно до нових методик згідно з Концепцією «Нова українська школа». Особлива увага приділялася практичній спрямованості роботи слухачів – моделюванню сучасного уроку біології в контексті вимог сьогодення. Всі вчителі активно долучилися до теми та розробили моделі 10 уроків біології для навчання учнів 7-х класів відповідно до модельної навчальної програми «Біологія. 7-9 класи» авторів Балан П. Г., Кулініч О. М., Юрченко Л. П. Це гарний початок втілення реформи у 2 циклі базової середньої освіти. Моделі уроків та електронні презентації до них розміщені у блозі лабораторії біології та екології академії. Вчителі біології Вінниччини зможуть взяти їх за основу у своїй роботі у 2024/25 навчальному році.

Слухачі щиро вдячні організаторам курсів, викладачам академії та вчителям, які провели майстерки, за цікаві вебінари, змістовні презентації та можливість долучитися до обговорення актуальних питань сьогодення.

Успіхів Вам, колеги, у втіленні нових ідей!

Перемоги та миру нам усім!!!

урок 8

урок 3

сп льна

Підготувала: Опаренюк Г.А.